Сергій Стороженко: "Як тільки Ярославський створить "Металіст", ми ліквідуємо "Металіст 1925" на його користь"
^

Сергій Стороженко: "Як тільки Ярославський створить "Металіст", ми ліквідуємо "Металіст 1925" на його користь"

1094

Сергій Стороженко: "Як тільки Ярославський створить "Металіст", ми ліквідуємо "Металіст 1925" на його користь"
Фото - Денис Руденко

Тема щодо можливого повернення Олександра Ярославського в український футбол, яку озвучив ведучий програми "ТаТоТаке" Сергій Болотніков, отримала продовження.

Читайте также: "ТаТоТаке": "Якщо повернеться Ярославський, "Металіст 1925" стане нікому непотрібним"

Один з керівників "Металіста 1925" Сергій Стороженко на сторінці Болотнікова в Facebook залишив свій коментар.

- Шановний Сергію! Те, що Вам "пофіг" клуби я за великим рахунком можу зрозуміти – пофіг клуби - пофіг і футбол. А ось те, що Вам пофіг кому зашкодить розповсюдження Вами інформації, це вже нонсенс, оскільки таке відношення до журналістики і фактично до закону є порушенням чинного законодавства. Але я не про це. Чому багато людей підозрюють Вас у заангажованості? Чому Ви не чуєте іншу сторону? Не хочете діалогу? Чому така категоричність суджень? Чому розповсюдження інформації, яка за думками "навколофутбольних" людей, не відповідає дійсності не викликає у Вас роздумів або хоча б сумнівів? Сумніви – шлях до істини!

Відкрию для Вас страшну таємницю:

1. Ми вклали шалені власні кошти в збереження всієї спортивної інфраструктури і в тому числі НТЦ в сел.Високий. Якщо Вам це неприємно чути і ми неправі, а Вам все пофіг, ми готові зняти охорону, якій сплачуємо за цілодобове чергування і не підтримувати експлуатаційний режим футбольних полів, будівельних об’єктів, техніки і механізмів, розпустити агрономів тощо. Міркую, що через дві-три доби ландшафт Чорнобиля буде схожим. Ми вкладаємо власні кошти в збереження цього і інших об’єктів. Наприклад за власний рахунок замінили прожектори на полях дитячої школи, відремонтували автобус, який деякі діячи хотіли запустити на рейс Харків-Київ, але тільки щоб не працював в Клубі. Вам про це нічого не розказували? Ми нічого не ріжемо і не пиляємо. На жаль Вас таке положення не влаштовує.

2. Я двічі пропонував своєму другові О.Ярославському увійти в Клуб. Я повторюю ще раз: нікому жодним чином не заважаю і не маю таких можливостей. На всю власність ФК МХ накладений арешт судовими і слідчими органами. Судом застосована спеконфіскація. Я не впливаю і не можу впливати на функцію держави. Крім того, футбольного клубу "Металіст" Харків не існує. Він виключений з всіх європейських і національних реєстрів і як спортивна одиниця ліквідований. Але, якщо Вам це незрозуміло і Ви переконані у зворотному, то я офіційно повторюю: як тільки О.Ярославський створить МХ, стане спадкоємцем історії і трофеїв, ліквідує всі заборгованості, пройде важкий шлях від аматорів до лідерів професійної Ліги, ми ліквідуємо наш Клуб на його користь.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме