УАФ запустила курси футбольних аналітиків і скаутів
^

УАФ запустила курси футбольних аналітиків і скаутів

300

УАФ запустила курси футбольних аналітиків і скаутів
Официальный сайт ФФУ

Інститут футболу, який було створено Українською асоціацією футболу спільно з Національним університетом фізичного виховання і спорту України, повідомляє про запуск навчальної платформи футбольної аналітики та скаутингу PASS. Як повідомляє офіційний сайт УАФ, програма курсу включає в себе понад 90 годин роботи в різних формах у рамках навчання на С-диплом. І ще більше — у вигляді самостійної роботи.

Передбачені лекції, практичні та методичні заняття, виїзні перегляди матчів, робота в групах, індивідуальні проекти, реальні кейси для команд Прем'єр-ліги. Кожна сесія — контроль прогресу.

Ключова ідея — висока якість матеріалу і його актуальність у сучасному футболі. Мова не йде про інтенсивні експрес-курси за три дні. Формат передбачає більш ніж піврічне навчання, постійне виконання самостійних завдань, перманентний фідбек і регулярну залученість у процес.

Лектори — провідні українські фахівці у сферах аналітики й скаутингу, а також спеціалісти високого рівня з-за кордону.

Цільова аудиторія PASS — як футбольні професіонали, так і люди, які не мають досвіду в цій сфері, але мріють отримати свій шанс.

Для того, аби стати студентом PASS, варто зробити лише три кроки.

Заявка

Ознайомитися з інформацією про проект PASS ви можете за посиланням. Для подачі заявки з метою участі в проекті необхідно відправити резюме на пошту [email protected] або в приватному повідомленні.

Тест

У відповідь ви отримаєте індивідуальне завдання. Термін виконання — один тиждень.

Співбесіда

З кожним претендентом буде проведено особисту бесіду, за підсумками якої ухвалюватиметься рішення про зарахування на курс проекту PASS.

Більш детальну інформацію ви можете отримати на офіційній сторінці PASS.

Читайте также: Сергій Нагорняк: "Завдяки УАФ ми ефективно проводимо збори, триває селекція"

теги: УАФ
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме