FootBoom ⚽ Украинские Общие новости Ігор Бурбас: "Поговорили з Поповим. До мене і каналів "Футбол 1/2" жоднісіньких претензій"
^

Ігор Бурбас: "Поговорили з Поповим. До мене і каналів "Футбол 1/2" жоднісіньких претензій"

3480

Ігор Бурбас: "Поговорили з Поповим. До мене і каналів "Футбол 1/2" жоднісіньких претензій"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Журналіст телеканалів "Футбол 1/2" Ігор Бурбас у своєму Twitter відреагував на ситуацію щодо до Дениса Попова, який після кубкового матчу звинуватив журналіста в перекручуванні сказаних слів.

"Поговорили з Поповим. До мене і каналів Футбол 1/2 жоднісіньких претензій. У Дениса питання до сайтів, які інакше інтерпретували його слова. Прочитавши їх, Михайлов висловив претензію, чому гравець сказав, що Копенгаген прохідна команда. А такого насправді з його уст не звучало.

Обов’язково скину Михайлову повну версію інтерв’ю Попова. І нехай звірить з тим, що десь він прочитав. Бо інакше як це називається? Труднощі перекладу? А після них у гравця зникає бажання давати інтерв’ю. В будь-якому випадку, не варто розкручувати скандал там, де його немає...", - написав Бурбас.

Читайте также: Денис Попов: "Бурбас или кто там брал интервью. Такой бред, такое написали, что кучи не держится"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения