Главная Украинские Общие новости Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів: "Просимо не сприяти Печерному в його обманних маніпуляціях"
^

Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів: "Просимо не сприяти Печерному в його обманних маніпуляціях"

495

Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів: "Просимо не сприяти Печерному в його обманних маніпуляціях"
Фото - dinamo.kiev.ua

Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів звернулася на своєму офіційному сайті до громадськості.

- Шановна футбольна громадськість! Даним відкритим листом і зверненням заявляю наступне.

З огляду на неправдиві заяви Печерного, який систематично називає себе Головою Профспілки футболістів, звертаю увагу всієї спортивної, футбольної спільности, що він не є таким, а отже його заяви про його статус не відповідають дійсності!

Єдина організація, яка визнана FIFPro на міжнародному рівні, і УАФ – на національному рівні – це Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів.

Дана організація представляє FIFPro на території України і здійснює захист прав футболістів згідно контрактів, Регламентних документів та законодавства України.

Асоціацією, в якості члена FIFPro, ініційовано та підписано з УАФ, і Прем’єр-лігою та ПФЛ України, – Галузеву угода у професійному футболі України, а також Угоду про співпрацю між УАФ та Асоціацією за аналогією і на виконання угоди між FIFA та FIFPro.

Тобто, Асоціація визнана і працює на високому державному і міжнародному рівнях, як Профспілка футболістів України.

В свою чергу, Печерний намагається всіляко нахабним чином і обманним шляхом привласнити собі це звання, статус та досягнення, так само, як свого часу він обманним шляхом привласнив близько 103 000 дол. США футболістів-професіоналів за що був засуджений вироком суду на 6 років позбавлення волі та відправлений до вязниці.

У зв’язку з цим, звертаємо Вашу увагу і просимо більше не сприяти Печерному в його обманних маніпуляціях з присвоєння йому статусу та досягнень, до яких він не має жодного відношення.

Президент
Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів
Гатауллін І.Ф.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме