Главная Украинские Общие новости В Україні створено першу мережу соціально-спортивних шкіл Фонду "Реал Мадрид"
^

В Україні створено першу мережу соціально-спортивних шкіл Фонду "Реал Мадрид"

650

В Україні створено першу мережу соціально-спортивних шкіл Фонду "Реал Мадрид"
Фото - bigmir

Громадська організація "Епіцентр – дітям" та Фонд "Реал Мадрид" 15-16 жовтня відкрили одразу дві соціально-спортивні школи Фонду в Україні – в м. Ірпінь Київської області та у декількох населених пунктах Хмельницької області.

У школах займатимуться 355 хлопчиків та дівчат віком від 6 до 17 років з соціально незахищених родин (з ризиком маргінального стану через важкі сімейні обставини, без засобів існування, сироти, напівсироти, діти з багатодітних сімей).

Школа Фонду "Реал Мадрид" в Ірпені (135 вихованців) працюватиме на базі трьох загальноосвітніх шкіл – № 2, № 3 та № 17, на Хмельниччині (220 вихованців) — у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії та у загальноосвітніх школах с. Скаржинці та с. Ружичанка. Їхня спортивна інфраструктура була відновлена і побудована за кошти фінансового партнера проєкту — компанії "Епіцентр К".

Таким чином, на сьогодні це єдина в Україні мережа соціально-спортивних шкіл Фонду "Реал Мадрид".

Окрім тренувань з футболу та баскетболу, учні школи Фонду "Реал Мадрид" мають можливість поглиблювати шкільне навчання, вивчати іноземні мови, відвідувати музеї, театри, кінотеатри, лекції та екскурсії.

Навчання у школі є безкоштовним. Вихованці школи забезпечені харчуванням, спортивним інвентарем та формою.

"Рік тому ми відкрили першу школу Фонду "Реал Мадрид" у Тернополі. Це був пілотний проєкт, який довів, що ми на вірному шляху", – розповідає віцепрезидент ГО "Епіцентр – дітям" Тарас Герега. – "Діти вчилися, грали, тренувалися, спілкувалися з однолітками з інших країн. Вони отримали мотивацію для росту та самовдосконалення, вчилися відповідальності. Це одне з найважливіших завдань нашого проєкту".

У соціально-спортивній школі працює висококваліфікована команда професіоналів: координатори, соціальні працівники, тренери, вчителі, вихователі, психологи та волонтери. Зокрема, всі тренери пройшли курс навчання у тренерів-методистів клубу "Реал Мадрид".

Учні школи матимуть можливість відвідувати футбольні матчі та тренувальну базу "Реал Мадрида", проводити матчі з однолітками - вихованцями клубу "Реал Мадрид".

"Фонд "Реал Мадрид" прийняв безпрецедентне у своїй історії рішення і надав ГО "Епіцентр – дітям" статус свого стратегічного партнера. Жодна з 76 країн, де є школи Фонди, не має такого статусу. Завдяки цьому у кожній школі Фонду "Реал Мадрид" в Україні ми зможемо навчати не 100, а 300 дітей, які отримають додаткові можливості із навчання та стажування у професіоналів "Реалу". Співпраця із Фондом обумовлює відкриття шкіл на 6 локаціях у Київській та Хмельницькій областях, та за рік відкриття школи в м. Київ. Наша мета, щоб коли у Фонду запитають, яка з їх шкіл по всьому світу найкраща, вони з гордістю говорили — в Україні", - говорить Олександр Герега.

Директор з інституціональних зв’язків Фонду "Реал Мадрид" Еміліо Бутрагеньо, відкриваючи школи в Ірпені та Хмельницькому, високо оцінив співпрацю з українського стороною.

"Фонд "Реал Мадрид", громадська організація "Епіцентр — дітям" та компанія "Епіцентр К" формують команду, кожен з гравців якої має єдину спільну мету — покращити сьогодення та майбутнє українських дітей. Це та перемога, якої ми прагнемо в Україні", — підкреслив він.

Фонд "Реал Мадрид" – це організація, що запроваджує соціальну діяльність ФК "Реал Мадрид" у всьому світі. На сьогодні працює 900 соціально-спортивних проєктів, спрямованих на виховання, інтеграцію та кооперацію для соціально захищених та незахищених верств населення, особливо для дітей віком 5-17 років, які опинилися у складних соціально-економічних умовах. Фонд нараховує понад 450 шкіл, подібних до проєкту, який сьогодні відкривається в Ірпені, у 80 різних країнах світу на 5 континентах. Кількість бенефіціарів діяльності проєкту досягає 105 000 кожного сезону.

В Україні перша школа Фонду "Реал Мадрид" та ГО "Епіцентр — дітям" відкрилася 4 жовтня 2018 року в Тернополі. В ній займаються майже 200 дітей.

Інформаційні партнери проєкту ТК "Футбол" та сайт football.ua.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме