Свято футболу в Красилові за участі зіркових ветеранів "Динамо"
^

Свято футболу в Красилові за участі зіркових ветеранів "Динамо"

1111

Свято футболу в Красилові за участі зіркових ветеранів "Динамо"

Місто Красилів (Хмельницька область) відсвяткувало 575 років від дня свого заснування. Родзинкою святкування став товариський матч за участі ветеранів місцевої команди "Случ" та зіркових футболістів київського "Динамо". Основний час переможця не виявив – 5:5, а в серії пенальті точнішими виявилися господарі – 5:4.

За грою спостерігало 3 тисячі глядачів – аудиторія, якій можуть позаздрити навіть клуби УПЛ. Футбольне свято стало можливим за підтримки міського голови Ніли Островської, Красилівської громади та ветеранів Красилівського футболу.

Свято футболу в Красилові за участі зіркових ветеранів "Динамо" - изображение 1Свято футболу в Красилові за участі зіркових ветеранів "Динамо" - изображение 2Свято футболу в Красилові за участі зіркових ветеранів "Динамо" - изображение 3Свято футболу в Красилові за участі зіркових ветеранів "Динамо" - изображение 4Свято футболу в Красилові за участі зіркових ветеранів "Динамо" - изображение 5Свято футболу в Красилові за участі зіркових ветеранів "Динамо" - изображение 6Свято футболу в Красилові за участі зіркових ветеранів "Динамо" - изображение 7

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме