Главная Украинские Общие новости Студентська збірна України вилетіла до Італії на Всесвітню універсіаду. Бузнік взяв 20 гравців
^

Студентська збірна України вилетіла до Італії на Всесвітню універсіаду. Бузнік взяв 20 гравців

1124
Студентська збірна України вилетіла до Італії на Всесвітню універсіаду. Бузнік взяв 20 гравців
Фото - УАФ

Сьогодні рейсом із київського аеропорту Жуляни до Італії вилетіла студентська збірна України. Синьо-жовті візьмуть участь у Всесвітній універсіаді, що проходитиме в Неаполі.

Під час заключного етапу підготовки з командою зустрівся член Виконкому УАФ, президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Іван Крулько. "Тренерський склад і футболісти дуже продуктивно попрацювали, і якщо вони й далі будуть радувати таким завзяттям, то, упевнений, на Універсіаді на них чекає успіх", — сказав Іван Крулько.

Нагадаємо, з-поміж 26-ти гравців, які працювали на зборі, головний тренер Анатолій Бузнік визначив остаточний склад із 20-ти футболістів для участі в Універсіаді.

Склад студентської збірної України

Воротарі: Вадим Солдатенко, Артем Поспєлов.

Захисники: Дмитро Юхимович, Богдан Кушніренко, Олексій Лобов, Андрій Співаков, Андрій Соколов, Ернест Астахов.

Півзахисники: Роман Толочко, Максим Грисьо, Тарас Завійський, Андрій Понєдєльнік, Артур Думанюк, Арсентій Дорошенко, Артем Радченко, Євген Чумак, Денис Костишин.

Нападники: Андрій Штогрин, Михайло Удод, Анатолій Нурієв.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: УАФ

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения