Главная Украинские Общие новости ФК "Маестро" розпочне ювілейний сезон матчем з учасниками АТО
^

ФК "Маестро" розпочне ювілейний сезон матчем з учасниками АТО

1710

ФК "Маестро" розпочне ювілейний сезон матчем з учасниками АТО
Фото - Виктор Перегняк

ФК "Маестро", команда зірок українського шоу-бізнесу, розпочинає ювілейний 10-й сезон. Як відзначає офіційний сайт клубу, розпочне його матчем проти учасників АТО (ООС) та курсантів військово-морських сил. Пройде матч в Олевську на Житомирщині, на стадіоні міської гімназії (вул. Інтернаціональна, 34). Початок - о 15.00.

У складі ФК "Маестро" під керівництвом відомого футболіста, екс-гравця збірної України Едуарда Цихмейструка на поле вийдуть міністр культури України Євген Нищук, лідер гуртів "Тартак" та "Був’є" Олександр Положинський, заслужений артист України Олександр Павлік, переможець 5 сезону телеконкурсу "X-Фактор" Дмитро Бабак, двократний переможець телешоу "Караоке на Майдані" Артем Кай, лідер гурту "NRavitsa Planet" та блогер Іван Марунич, резиденти телешоу "Мамахохотала" Олексій і Ігор Рева, шоумени Юрій Іванисько та Олександр Селіхов, зірка телесеріалу "Кріпосна", актор Олексій Яровенко, переможці телешоу "Україна має талант-4" Михайло та Володимир Дубель (Double Life) та інші зірки естради та кіно.

Акція проводиться в рамках першої науково-дослідницької експедиції "Від "із варягів у греки" княжих часів до сучасної морської України", організованої Громадською організацією "Асоціація ветеранів Військово-Морських Сил України", яку очолює командувач Військово-Морських Сил України 2014-2016 років віце-адмірал Сергій Гайдук, у співпраці з громадськими організаціями "Київське військово-історичне товариство", "Вітрильний крейсерсько-перегоновий союз України" та іншими громадськими організаціями історичного, патріотичного та водно-спортивного спрямування, за ініціативою Інституту археології Національної Академії Наук України та за сприянням Олевської міської ради.

В акції беруть участь місцева громада міста Олевська, ліцеїсти Військово-морського та Київського військового ліцеїв, учасники АТО, ветерани та дієві військовослужбовці національного флоту.

Читайте также: Эдуард Цихмейструк: "Вышел в эфир в туфлях 44 размера при моем 40-м. Было смешно"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения