ФК "Маестро" розпочне ювілейний сезон матчем з учасниками АТО
^

ФК "Маестро" розпочне ювілейний сезон матчем з учасниками АТО

222

ФК "Маестро" розпочне ювілейний сезон матчем з учасниками АТО
Фото - Виктор Перегняк

ФК "Маестро", команда зірок українського шоу-бізнесу, розпочинає ювілейний 10-й сезон. Як відзначає офіційний сайт клубу, розпочне його матчем проти учасників АТО (ООС) та курсантів військово-морських сил. Пройде матч в Олевську на Житомирщині, на стадіоні міської гімназії (вул. Інтернаціональна, 34). Початок - о 15.00.

У складі ФК "Маестро" під керівництвом відомого футболіста, екс-гравця збірної України Едуарда Цихмейструка на поле вийдуть міністр культури України Євген Нищук, лідер гуртів "Тартак" та "Був’є" Олександр Положинський, заслужений артист України Олександр Павлік, переможець 5 сезону телеконкурсу "X-Фактор" Дмитро Бабак, двократний переможець телешоу "Караоке на Майдані" Артем Кай, лідер гурту "NRavitsa Planet" та блогер Іван Марунич, резиденти телешоу "Мамахохотала" Олексій і Ігор Рева, шоумени Юрій Іванисько та Олександр Селіхов, зірка телесеріалу "Кріпосна", актор Олексій Яровенко, переможці телешоу "Україна має талант-4" Михайло та Володимир Дубель (Double Life) та інші зірки естради та кіно.

Акція проводиться в рамках першої науково-дослідницької експедиції "Від "із варягів у греки" княжих часів до сучасної морської України", організованої Громадською організацією "Асоціація ветеранів Військово-Морських Сил України", яку очолює командувач Військово-Морських Сил України 2014-2016 років віце-адмірал Сергій Гайдук, у співпраці з громадськими організаціями "Київське військово-історичне товариство", "Вітрильний крейсерсько-перегоновий союз України" та іншими громадськими організаціями історичного, патріотичного та водно-спортивного спрямування, за ініціативою Інституту археології Національної Академії Наук України та за сприянням Олевської міської ради.

В акції беруть участь місцева громада міста Олевська, ліцеїсти Військово-морського та Київського військового ліцеїв, учасники АТО, ветерани та дієві військовослужбовці національного флоту.

Читайте также: Эдуард Цихмейструк: "Вышел в эфир в туфлях 44 размера при моем 40-м. Было смешно"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме