Тарас Степаненко та Ірина Кочнєва влаштували уболівальникам яскраву зустріч з автограф і фотосесією (Фото)
^

Тарас Степаненко та Ірина Кочнєва влаштували уболівальникам яскраву зустріч з автограф і фотосесією (Фото)

780

Тарас Степаненко та Ірина Кочнєва влаштували уболівальникам яскраву зустріч з автограф і фотосесією (Фото)
Владимир Раснер

8 березня в київському торговельно-розважальному комплексі Lavina Mall відбулася перша зустріч футболістів збірних України з уболівальниками в рамках нового проекту — "Зірковий гість".

Як відзначає офіційний сайт ФФУ, гостями першого заходу стали гравці національної збірної України Тарас Степаненко та національної жіночої збірної України Ірина Кочнєва. Зустріч тривала близько години. На початку й наприкінці зустрічі Тарас Степаненко та Ірина Кочнєва провели автограф-сесію та надали змогу своїм прихильникам зробити фото з зірками українського футболу.

"Зустріч з уболівальниками — найважливіший захід для кожного спортсмена. Саме ви — наш стимул та натхнення. Ви підтримуєте нас у найскладніші моменти, радієте перемогам та досягненням. І мені надзвичайно приємно, що 8 березня в ТРЦ Lavina Mall ми розширили формат нашої взаємодії, ставши ще ближчими!" — зазначив Тарас Степаненко.

"Мені надзвичайно приємно розділити святковий весняний день із гостями ТРЦ Lavina Mall, адже вболівальники — найкраща мотивація для нових перемог, і зустріч із ними — це можливість отримати неймовірний заряд позитиву", — сказала Ірина Кочнєва.

Тарас Степаненко та Ірина Кочнєва влаштували уболівальникам яскраву зустріч з автограф і фотосесією (Фото) - изображение 1Тарас Степаненко та Ірина Кочнєва влаштували уболівальникам яскраву зустріч з автограф і фотосесією (Фото) - изображение 2Тарас Степаненко та Ірина Кочнєва влаштували уболівальникам яскраву зустріч з автограф і фотосесією (Фото) - изображение 3

Після цього вболівальники, серед яких було дуже багато зовсім юних, мали змогу поставити спортсменам найцікавіші запитання. Зокрема, вони дізналися про улюблені книги Тараса Степаненка, з'ясували, що його кумиром є Зінедін Зідан, а найзаповітнішими мріями — виграш одного з єврокубків разом із "Шахтарем" та участь у чемпіонаті світу в складі збірної України.

Ірина Кочнєва розповіла, що починала свій шлях до капітанської пов'язки у жіночій збірній України з дворового футболу у Вінниці. Поділилася, що в команді її називають "Кочею", улюбленим кольором є червоний, а найвродливішим гравцем чоловічої збірної вважає Євгена Коноплянку. Після цього було дружнє спілкування, конкурси на футбольну ерудицію та спритність у грі з м'ячем. І, звичайно, призи переможцям і вітання для представниць чарівної статі.

Тарас Степаненко та Ірина Кочнєва влаштували уболівальникам яскраву зустріч з автограф і фотосесією (Фото) - изображение 4Тарас Степаненко та Ірина Кочнєва влаштували уболівальникам яскраву зустріч з автограф і фотосесією (Фото) - изображение 5Тарас Степаненко та Ірина Кочнєва влаштували уболівальникам яскраву зустріч з автограф і фотосесією (Фото) - изображение 6

Нагадаємо, що "Зірковий гість" — захід, у межах якого вболівальники мають ексклюзивну можливість стати ближчими до улюблених футболістів. Під час зустрічей усі гості Lavina Mall можуть чудово провести час у спортивній атмосфері з футбольними зірками!

Читайте также: Удаление Степаненко - среди самых быстрых в еврокубках для игроков украинских клубов

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме