Юрій Костюк: "На стадіоні "Україна" грає дві команди і це приносить певні труднощі"
^

Юрій Костюк: "На стадіоні "Україна" грає дві команди і це приносить певні труднощі"

729

Юрій Костюк: "На стадіоні "Україна" грає дві команди і це приносить певні труднощі"
Фото - "Карпаты"

Працівники стадіону "Україна" поступово виправляють недоліки та приводять домашню арену "Карпат" до ладу, щоб уболівальникам було приємно відвідувати поєдинки своєї улюбленої команди. Про те, які зміни відбулися на "Україні" інформаційному центру "левів" розповів директор стадіону Юрій Костюк.

- Ми зробили ремонт в адмінкорпусі. Загальний коридор на другому поверсі перефарбували в традиційні карпатівські зелено-білі кольори, на стінах прикріпили вазони з квітами. Тепер там стало затишніше. У роздягальнях та душових також провели необхідний ремонт. По периметру стадіону було багато старих та хворих дерев. За дозволом комісії з міської ради, яка надала нам акт про знесення, ми вже зрізали 39 дерев. Інші також трохи окультурюємо, обрізаючи гілки. Сьогодні закінчили відновлення меморіалу Кубку, який знаходиться при вході зі сторони вулиці Стуса. Також латаємо ями на дорогах біля стадіону.

Зараз на "Україні" грає дві команди і це приносить певні труднощі. Після кожного матчу потрібно приводити стадіон до ладу, тому працівники стадіону не мають вихідних. Додалося роботи й на полі. Хоч наступила календарна весна, але для росту трави тепла ще замало. Тож вночі ми вмикаємо підігрів, а вдень накриваємо газон плівкою. Але її теж не можна залишати надовго, тому декілька разів на день ми знімаємо, а потім знову накриваємо. Також на полі де-не-де є пошкодження, тож ми вирізаємо ці ділянки і замінюємо новими. Трохи бракує робочої сили, але не зважаючи на всі проблеми, ми стараємось щось покращувати. Люди зауважують це і радіють. А це в свою чергу тішить нас і стимулює на подальші зміни, - стверджує Костюк.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме