Главная Украинские Общие новости Державні організації закликають ФФУ об'єднати футбольний чемпіонат серед учасників АТО
^

Державні організації закликають ФФУ об'єднати футбольний чемпіонат серед учасників АТО

724
Державні організації закликають ФФУ об'єднати футбольний чемпіонат серед учасників АТО
Фото - pfl.ua

Керівництво Міністерства у справах ветеранів України та уповноважений Президента з питань реабілітації учасників бойових дій виступили зі спільною ініціативою об'єднання двох футбольних першостей країни в єдиний турнір. Про це вони повідомили і попросили підтримати таку ініціативу Федерації футболу України. У відповідних зверненнях, спрямованих в ФФУ міститься пропозиція розглянути можливість об'єднання двох чемпіонатів серед учасників бойових дій в один всеукраїнський турнір.

Зокрема, уповноважений Президента з питань реабілітації УБС Вадим Свириденко відзначає, що "чемпіонати з футболу, які проводяться під егідою Федерації футболу України, а саме - Відкритий чемпіонат України Героїв АТО і Кубок Героїв АТО, доречно було б проводити щорічно як єдиний футбольний захід для всіх героїв АТО/ООС ". Уповноважений Президента пропонує взяти участь в таких об'єднаних змаганнях вже з сезону нинішнього року командам всіх силових відомств безпеки і оборони, громадських об'єднань, які займаються програмами зі спортивної реабілітації захисників України, а також міжнародних фондів, які надають підтримку Україні.

Читайте также: Об’єднаному чемпіонату для учасників АТО бути?

Логічним вважає об'єднання двох чемпіонатів і керівник Мінветеранов Ірина Фриз. На її переконання, це сприятиме якісній організації та проведення змагань, більшого охоплення осіб, які потребують реабілітації після виконання бойових завдань. При цьому міністр особливо підкреслила, що об'єднана першість серед ветеранів-силовиків попередить комерціалізацію і політизацію футбольних заходів за участю діючих військовослужбовців відомств сектора безпеки і оборони України, зменшення навантаження на військові частини, на базі яких сформовано команди, які грають в двох чемпіонатах.

"Пропонуємо структурам сектора безпеки і оборони України, іншим зацікавленим організаціям починаючи з сезону 2019 спрямувати зусилля на організацію і проведення єдиного чемпіонату України серед учасників АТО/ООС. Зі свого боку міністерство у справах ветеранів гарантує всебічну підтримку цього чемпіонату ", - йдеться в листі міністра.

Нагадаємо, що в 2018 році під егідою Федерації футболу України пройшли два турніри, в яких брали участь команди, сформовані з учасників і ветеранів бойових дій на Донбасі. Це Відкритий чемпіонат України Героїв АТО і чемпіонат Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО. Обидва проекти спрямовані на підтримку в проходженні психологічної та соціальної реабілітації захисників нашої держави. У свою чергу в ФФУ підкреслили, що дана організація підтримає таку ініціативу і продовжить надавати підтримку захисникам України і допомагати в організації футбольних заходів, в яких візьмуть участь учасники бойових дій. Уже з квітня нинішнього року під егідою Національної федерації стартує всеукраїнський турнір "Кубок нескорених", в якому візьмуть участь команди, що складаються з ветеранів, які отримали поранення і травми під час бойових операцій.

В свою чергу Федерація футболу України повідомила, що зустріч представників усіх зацікавлених відомств та організацій щодо можливого об’єднання двох чемпіонатів серед учасників бойових дій в один турнір відбудеться 1 березня в Українському національному інформаційному агентстві "Укрінформ" (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16. Початок — о 15.00).

ФФУ підтримає будь-яке рішення, що буде ухвалене за підсумками обговорення такої ініціативи, і продовжить надавати підтримку захисникам України й допомагати в організації футбольних заходів, в яких братимуть участь учасники бойових дій.

По матеріалам офіційного сайту ФФУ.

Читайте нас в мессенджерах

теги: АТО
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
15 июля
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения