Відкритий лист до Ігоря Суркіса стосовно ситуації з невиплатою коштів солідарності за підготовку Андрія Ярмоленка
^

Відкритий лист до Ігоря Суркіса стосовно ситуації з невиплатою коштів солідарності за підготовку Андрія Ярмоленка

2334

Відкритий лист до Ігоря Суркіса стосовно ситуації з невиплатою коштів солідарності за підготовку Андрія Ярмоленка
Twitter

Президент СДЮШОР "Юність" Генадій Прокопович звернувся з відкритим листом до президента "Динамо" Ігоря Суркіса щодо ситуації з невиплатою "біло-синіми" коштів солідарності за підготовку Андрія Ярмоленко. Лист було опубліковано на офіційному сайті Чернігівської обласної федерації футболу.Відкритий лист президенту ТОВ "Футбольний клуб "Динамо" (Київ) Суркісу І.Р.
01001, м. Київ, вул. Грушевского, 3

Вкотре інформуємо Вас, що згідно з розрахунком платежу солідарності на підставі Регламенту ФІФА зі статусу і трансферу гравців та паспорту футболіста Ярмоленка А.М., у зв’язку з міжнародним переходом футболіста Ярмоленка А.М., КПНЗ Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу "Юність" Чернігівської обласної державної адміністрації має право на отримання виплат солідарності в сумі 286 472,6 Євро.

Кошти у сумі 150 000 Євро із загальної суми платежу солідарності, які підлягають сплаті на користь СДЮШОР "Юність", вже були виплачені ФК "Динамо" на користь ГО "ЧОФК "Юність".

У зв’язку з цим, в черговий раз довожу до Вашого відома, що Громадська організація "Чернігівський обласний футбольний клуб "Юність" заснована лише 30.04.2015 року і відповідно правонаступником КПНЗ Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу "Юність" Чернігівської обласної державної адміністрації не являється. При цьому, Ярмоленко Андрій Миколайович ніколи не виступав за команди Громадської організації "Чернігівський обласний футбольний клуб "Юність".

Таким чином, платіж солідарності, здійснений у січні 2018 року на підставі договору від 20.12.2017 року, на користь Громадської організації "Чернігівський обласний футбольний клуб "Юність" в сумі 150 000 (сто п’ятдесят тисяч) Євро є незаконним.

Повідомляю, що за фактом вчинення злочину службовими особами
ТОВ "Футбольний клуб "Динамо "Київ" (Україна), Компанії Динамо Київ (Кіпр) ЛТД, Громадської організації "Чернігівський обласний футбольний клуб "Юність", які шляхом шахрайства заволоділи чужим майном – грошовими коштами у розмірі 286472,6 Євро, що згідно з програмою міжнародної організації FIFA з підтримки футбольних клубів повинні були надійти до Комунального позашкільного навчального закладу Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу "Юність" Чернігівської області, СУ ГУНП у м. Києві здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №42018100000000411 від 03.05.2018, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України.

Завдяки таким незаконним діям, Державний заклад – КПНЗ Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу "Юність" Чернігівської обласної державної адміністрації не отримав належний йому на законних підставах платіж солідарності в сумі 286 472,6 Євро, який повинен був надійти на його рахунки ще у 2017 році, і вказані кошти мали бути вже використані на розвиток дитячого та юнацького футболу в регіоні, який так потребує відповідних вкладень.

Інформую Вас, що СДЮШОР "Юність" м. Чернігів визнано потерпілою стороною 27.11.2018 року у кримінальному провадженні № 4201827000000062 за фактом привласнення коштів, які школа повинна була отримати за трансфер футболіста Андрія Ярмоленка, і я відповідно до ч. 2 ст. 58 Кримінального Процесуального Кодексу України є її представником.

За таких умов, ТОВ "ФК "Динамо" (Київ)" повинно здійснити на користьКПНЗ Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу "Юність" Чернігівської обласної державної адміністрації в повному обсязі виплати в порядку статті 21 – Механізму Солідарності, а також Додатку 5 Регламенту ФІФА зі Статусу і трансферу гравців у зв’язку з трансфером футболіста Ярмоленко Андрія Миколайовича з ФК "Динамо" в Боруссію Дортмунд ГМБХ & КО КГАА в серпні 2017 року в сумі 286 472,6 Євро.

В свою чергу, грошові кошти, які безпідставно виплачені Товариством з обмеженою відповідальністю "Футбольний клуб "Динамо"(Київ)" чи Компанією Динамо Київ (Кіпр) Лтд Громадській організації "Чернігівський обласний футбольний клуб "Юність" в сумі 150 000 (сто п’ятдесят тисяч) Євро, матимете право отримати з зазначеної організації після закінчення слідства у вище вказаних кримінальних провадженнях та зняття арешту з цих коштів в установленому Законом порядку, або в порядку цивільного та господарського судочинства.

Прошу здійснити виплату у повному обсязі в сумі 286 472,6 Євро на користь КПНЗ Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу "Юність" Чернігівської обласної державної адміністрації.

Директор СДЮШОР "Юність": Г.В.Прокопович

Відкритий лист до Ігоря Суркіса стосовно ситуації з невиплатою коштів солідарності за підготовку Андрія Ярмоленка - изображение 1Відкритий лист до Ігоря Суркіса стосовно ситуації з невиплатою коштів солідарності за підготовку Андрія Ярмоленка - изображение 2

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме