Олег Блохін: "На дитячому турнірі серед восьмирічних гравців запитав, хто я такий, і жоден із хлопчаків не відповів"
^

Олег Блохін: "На дитячому турнірі серед восьмирічних гравців запитав, хто я такий, і жоден із хлопчаків не відповів"

1730

Олег Блохін: "На дитячому турнірі серед восьмирічних гравців запитав, хто я такий, і жоден із хлопчаків не відповів"
Официальный сайт "Динамо" (Киев)

Один з керівників Ради стратегічного розвитку футболу ФФУ Олег Блохін на конференції ДЮФЛУ, що пройшла в Будинку футболу, поділився думкою щодо розвитку дитячого футболу.

- Зрозуміло, що без якісної роботи в дитячо-юнацькому футболі ми можемо лише мріяти про успіхи національної збірної. Тому я хотів би подякувати керівникам ДЮФЛУ, тренерам, які працюють в дитячо-юнацькому футболі, за вашу роботу! Не завжди ця робота отримує гідну винагороду. Але, як ви знаєте, ФФУ працює над механізмом виплат школам та тренерам за якісну підготовку гравців. Подобається мені й підхід, який зараз впроваджує ФФУ, — йдеться про будівництво якісних майданчиків та відмову від обов’язкового вирішення турнірних завдань у змаганнях для найменших футболістів. Це європейський підхід — діти мають отримувати задоволення від футболу, а не накачку від тренера, успіхи якого в нас оцінювали не за якістю підготовлених гравців, а за кількістю кубків, здобутих у дитячих турнірах.

Хочу звернутися до присутніх ще з таким проханням — давайте допоможемо нашим дітям знати історію українського футболу! Нам же є чим пишатися! У нас одразу три футболісти стали володарями "Золотого м’яча". Не кожна країна може похвалитися такими досягненнями. Але недавно я був на дитячому турнірі серед восьмирічних гравців. Запитав, хто я такий, і жоден із хлопчаків не відповів. Хоча при цьому їхні батьки підходили, просили фото та автограф. Навіть, коли я полегшив завдання для дітлахів і запитав, хто такий Андрій Шевченко, не всі змогли відповісти. А от про Мессі та Роналду вони багато чого мені розповіли. Тому давайте всі поміркуємо, як нам зробити так, щоб діти знали футбольну історію нашої держави. Повторюю, нам є чим і ким пишатися, і забувати свою історію не можна!

Читайте также: На виборах до Виконкому УЕФА Андрія Павелка підтримали Бубка, Кличко, Шевченко, Бєланов та Блохін

Але, пам’ятаючи про минуле, потрібно думати про майбутнє. І, повторюся, мені подобається те, що зараз робить для розвитку дитячо-юнацького футболу федерація. Я, у свою чергу, чим зможу - допоможу, - цитує Олега Блохіна прес-служба ФФУ.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме