Олексій Хахльов: радимо прочитати
^

Олексій Хахльов: радимо прочитати

1563

Олексій Хахльов: радимо прочитати
Фото - FootBoom

Книги — морська глибина,
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перла виносить

І.Я. Франко

FootBoom продовжує рубрику, де відомі тренери, футболісти, функціонери та журналісти поділяться з вами книгами, на які варто звернути увагу, приведуть список літератури, що торкнулася наших героїв до глибини душі, яка залишила приємне враження або глибокий слід.

Сьогоднішній герой - голова Рівненської обласної федерації футболу, президент НК "Верес" Олексій Хахльов.

Олексій Хахльов: радимо прочитати - изображение 1

- Кажуть, що праця зробила з мавпи людину. Але саме читання робить з людини людину. Тому читати раджу багато, різне та в будь якому віці та настрої. Щодо спортивної тематики - то мій фаворит та однозначна рекомендація це "Пеп Гвардиола. На пике". Чому варто саме цю книгу? Лиш одна цитата - "Жизнь, как говорится, это то, что с нами происходит, пока мы строим планы. А еще это та самая штука, что хлещет тебя по лицу и сбивает с ног как раз в тот момент, когда ты решил, что неуязвим, когда позабыл, что падения – тоже в правилах игры."

Олексій Хахльов: радимо прочитати - изображение 2

Поразки не менш важливі за перемоги. А вміння гідно переносити випробування мідними трубами слави після перемог є не менш важливим ніж сили витримати прикрість поразок. Особисто читаю багато. Є одна книга - читаю її третій рік, історичне і дуже контраверсійне дослідження династії князів Острозьких. Однозначна читаю лише паперовий формат, сучасні гаджети забирають магічність ритуалу!

Ільф і Петров "Збірник творів"

Читання робить людину інакшою - сильнішою, глибшою, добрішою! Тому, як казав Блаженний Любомир Гузар, "як навчитися любити - пробуйте". Пропоную спробувати мою підбірку книжок. Отже, Ільф і Петров. Це класика літератури, яка написана сто років назад, але є актуальною для кожного, хто хоча б розуміє значення слова "іронія"!

Стівен Кові "7 звичок надзвичайно ефективних людей"

Ця книга є обов`язковий мастрід must read, яка змінила моє життя. "Менеджмент - це мистецтво робити правильно правильні речі!"

Габріель Ґарсія Маркес "Сто років самотності"

Це найкраще з написаного в 20-му сторіччі про кохання. Розтягуйте задоволення - бо це мистецтво!

Ірвін Ялом "Коли Ніцше плакав"

Цей особливий текст точно "не для всіх". Відсутність нормальності і подорож в глибини свого єства. Приємної подорожі в світ ілюзій!

Михайло Булгаков "Майстер і Маргарита"

Великий киянин створив шедевр світової літератури, актуальність і багаторівневість якого буде зачаровувати ще не одне покоління. Страждаючий Пілат, людиноподібний Ієшуа, неоднозначно негативний Воланд і важкогеніальний Майстер. Відкрийте в собі інше через містичне.

Лев Толстой "Війна і мир"

Це просто треба хоча б раз в житті прочитати. Хоча б для того, щоб відчути як може довго бути цікаво. І ще для того, щоб поспостерігати любов - як автор люблячи свою героїню робить з неї ... Далі самі ...

Антуан де Сент-Екзюпері "Маленький Принц"

Мій улюблений герой барон Мюнхгаузен словами унікального Григорія Горіна сказав: "Я понял, в чем ваша беда. Вы слишком серьезны. Все глупости на земле делаются именно с этим выражением лица... Улыбайтесь, господа... Улыбайтесь...".

Казки зробили нас дітей дорослими, а деякі казки роблять нас дорослих дітьми. Читайте, слухайте та створюйте КАЗКИ!

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме