Анатолій Дем’яненко: "Турнір в Тбілісі дуже цікавий - один із найсильніших на ветеранському рівні в Європі"
^

Анатолій Дем’яненко: "Турнір в Тбілісі дуже цікавий - один із найсильніших на ветеранському рівні в Європі"

559
Анатолій Дем’яненко: "Турнір в Тбілісі дуже цікавий - один із найсильніших на ветеранському рівні в Європі"
Фото - Виктора Перегняка, FootBoom

Головний тренер збірної України серед ветеранів Анатолій Дем’яненко в інтерв’ю прес-службі ФФУ поділився очікуваннями від традиційного турніру "Кубок легенд", на якому вшановуватимуть пам’ять футбольного функціонера Давида Петріашвілі, та який стартує 13-го січня.

— Наша команда ставить перед собою найсерйозніші завдання в усіх турнірах та матчах, в яких бере участь. Ми представляємо честь футбольної України та намагаємося гідно нести синьо-жовтий прапор. Турнір у Тбілісі дуже цікавий, не помилюся, назвавши його одним із найсильніших на ветеранському рівні в Європі, а може, й у світі. У кожній збірній є гучні імена, чемпіони світу та Європи, переможці Ліги чемпіонів та національних чемпіонатів. Грати дуже цікаво, різні футбольні школи, техніка, майстерність... Футболісти отримують задоволення від виходу на поле. Як, власне, і глядачі — у місцевому палаці спорту зазвичай не знайти вільних місць.

— У перших двох турнірах переможцем ставала збірна Грузії. Чим цікава ця команда?

— У її складі виступають добре відомі нашим уболівальникам Каха Каладзе та Георгій Деметрадзе. Грузини технічні, швидко пристосувалися до умов гри та багато забивають. Грати проти них складно й цікаво водночас. Цього року, якщо зустрінемося з ними на стадії плей-офф, спробуємо взяти реванш. Для мене Грузія — взагалі особлива країна, маю там багато друзів. Уже чекаю зустрічі зі своїм партнером по збірній СРСР Олександром Чивадзе, іншими хлопцями тієї плеяди. Разом нам цікаво, завжди є безліч тем для бесід.

Читайте также: Збірна України серед ветеранів зіграє на Кубку легенд у Грузії

— У складі збірної України багато гучних імен. Вдалося запросити всіх, кого хотіли?

— У нашому розширеному списку понад півсотні чудових футболістів. Але в когось із них робота, комусь травми не дозволяють… Взагалі намагаємося варіювати склад, дати можливість кожному ще раз вдягнути футболку збірної України. У воротах буде Віталій Рева, у полі — Сергій Нагорняк, Едуард Цихмейструк, Андрій Воробей, Сергій Назаренко та інші. Також у нашому складі мій партнер по "Динамо" Василь Рац, на тренерській лаві — Володимир Лозинський. Дякуючи Олегу Собуцькому збірна забезпечена всім необхідним, має чудові умови для тренувань, щотижня в теплу пору року проводить товариські матчі. Турніром у Тбілісі дебютуємо у новому футбольному році.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме