Главная Украинские Общие новости НАЗК: ознак незаконного збагачення Андрія Павелка не виявлено
^

НАЗК: ознак незаконного збагачення Андрія Павелка не виявлено

832

НАЗК: ознак незаконного збагачення Андрія Павелка не виявлено
Фото - google

Як інформує УНН, національне агентство з питань запобігання та протидії корупції не виявило ознак незаконного збагачення у президента ФФУ та народного депутата України Андрія Павелка. Про це йдеться у рішенні НАЗК, опублікованому на сайті, за підсумками повної перевірки декларацій нардепа за 2015-2017 років.

- Наявність конфлікту інтересів не встановлено (зокрема і щодо сумісництва посади в UEFA Events — ред). Ознак незаконного збагачення не встановлено, - йдеться у рішенні.

Крім того, у НАЗК погодилися із доводами декларанта і встановили відсутність порушень щодо угод стосовно культурно-розважального центру "Опера" і щодо продажу нерухомості в Дніпрі.

Разом з тим, НАЗК знайшло незначні порушення у декларації нардепа. Зокрема щодо права користування об’єктом нерухомості, в якому фактично проживав та в якому був прописаний. Також, у НАЗК дійшли висновку, що Павелко не задекларував отримані призи/подарунки від НОК на суму 609 грн у 2015 році, 8581 грн та 6980 грн у 2017 році.

У підсумку НАЗК рекомендувало президенту ФФУ та нардепу Андрію Павелку усунути вказані порушення у деклараціях, шляхом внесення відповідних змін.

Читайте также: Виконавчий комітет: "Закликаємо утриматися від будь-яких дій, які можуть бути розцінені ФІФА як втручання держави в діяльність ФФУ"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме