Три українських арбітри обслуговуватимуть матчі жіночого ЧС-2019
^

Три українських арбітри обслуговуватимуть матчі жіночого ЧС-2019

560

Три українських арбітри обслуговуватимуть матчі жіночого ЧС-2019
Фото - Денис Руденко, FootBoom

ФІФА оприлюднила список арбітрів, які працюватимуть на матчах фінального турніру жіночого чемпіонату світу, що проходитиме в дев’яти містах Франції із 7 червня по 7 липня 2019 року.

Як повідомляє офіційний сайт ФФУ, до списку ввійшли 27 головних арбітрів та 48 помічників рефері, що представляють шість конфедерацій. В цьому реєстрі також присутні й три українки — Катерина Монзуль, Марина Стрілецька та Олександра Ардашева.

Цікаво, що шлях арбітрів до фіналу ЧС розпочався ще у 2015 році, коли ФІФА запустила проект жіночого суддівства "Дорога до Франції-2019".

У найближчі шість місяців триватиме напружена підготовка арбітрів до найпрестижнішого жіночого футбольного турніру на планеті. Перший семінар відбудеться 13—17 грудня цього року в Об'єднаних Арабських Еміратах. Уже отримала запрошення на нього й наша Катерина Монзуль. А у 2019 році відбудуться два підготовчі збори для арбітрів жіночого ЧС. Перший пройде в лютому, а другий — у середині квітня. Останній підготовчий семінар запланований уже перед самим початком турніру.

Читайте также: "Хорошая девочка Катя" - топ-5 основополагающих успешной карьеры Екатерины Монзуль

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме