У Києві поховали видатного захисника "Динамо" Віктора Матвієнка (Фото)
^

У Києві поховали видатного захисника "Динамо" Віктора Матвієнка (Фото)

758

У Києві поховали видатного захисника "Динамо" Віктора Матвієнка (Фото)
ФК "Динамо" Киев

Сьогодні, 1 грудня, на стадіоні "Олімпійський" відбулася громадянська панахида та прощання з видатним захисником "Динамо" Віктором Матвієнком, який у складі "біло-синіх" з 1970 до 1977 року став 4-разовим чемпіоном СРСР, а також вигравав з киянами Кубок СРСР, Кубок Кубків та Суперкубок УЄФА. Віктор Матвієнко, нагадаємо, помер 30 листопада на 71-му році життя.

Як відзначає офіційний сайт столичного клубу, попрощатися з партнером по команді, другом та товаришем прийшли славетні ветерани "Динамо", збірних СРСР і України, футболісти, тренери, журналісти і прості вболівальники.

У Києві поховали видатного захисника "Динамо" Віктора Матвієнка (Фото) - изображение 1У Києві поховали видатного захисника "Динамо" Віктора Матвієнка (Фото) - изображение 2У Києві поховали видатного захисника "Динамо" Віктора Матвієнка (Фото) - изображение 3У Києві поховали видатного захисника "Динамо" Віктора Матвієнка (Фото) - изображение 4У Києві поховали видатного захисника "Динамо" Віктора Матвієнка (Фото) - изображение 5У Києві поховали видатного захисника "Динамо" Віктора Матвієнка (Фото) - изображение 6

Після громадянської панахиди Віктора Матвієнка поховали на ділянці 42А центральної алеї Байкового кладовища.

Читайте также: Не стало легендарного защитника киевского "Динамо" Виктора Матвиенко

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме