Главная Украинские Общие новости Бюджетом на наступний рік передбачено 600 мільйонів субвенцій для ремонту, реконструкції та будівництва спортивних об’єктів
^

Бюджетом на наступний рік передбачено 600 мільйонів субвенцій для ремонту, реконструкції та будівництва спортивних об’єктів

419

Бюджетом на наступний рік передбачено 600 мільйонів субвенцій для ремонту, реконструкції та будівництва спортивних об’єктів
Фото - xsport

Міністр спорту Ігор Жданов на своїй сторінці у Facebook розкрив деталі прийнятого бюджету на 2019 рік, щодо фінансування спорту.

- Верховна Рада ухвалила Державний бюджет на 2019 р. Це бюджет розвитку спортивної інфраструктури, - написав Жданов. - В бюджеті Мінмолодьспорту на наступний рік передбачено 600 млн. грн. субвенцій регіонам для ремонту, реконструкції та будівництва спортивних об’єктів.

- 200 млн. грн. - субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на створення нових, будівельно-ремонтні роботи існуючих палаців спорту та завершення розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва/реконструкції палаців спорту.

- 200 млн. грн. - субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту.

- 200 млн. грн. - субвенція з державного бюджету бюджетам міст обласного значення - обласним центрам на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних басейнів та районним бюджетам на реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних басейнів.

Починаючи з 2015-16 років, за сприяння Мінмолодьспорту, державою було інвестовано більше 1 мрлрд. грн. для відновлення та розбудови спортивної інфрастурктури на місцях. Враховуючи субвенції, заплановані на 2019 рік, обсяг державної підтримки на будівництво спортивної України перевищить 2 млрд. грн.

Дякую Уряду, Верховній Раді, народним депутатам та спортивній спільноті за спільну роботу та підтримку. Це наші з вами інвестиції в успішне спортивне майбутнє країни, фізичну активність та здоров'я майбутніх поколінь.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме