FootBoom ⚽ Украинские Общие новости Олексій Полянський та Дмитро Бабенко отримали тренерські ліцензії категорії "А"
^

Олексій Полянський та Дмитро Бабенко отримали тренерські ліцензії категорії "А"

2411

Олексій Полянський та Дмитро Бабенко отримали тренерські ліцензії категорії "А"
Фото - ФК "Минай"

Цими днями у Києві у Центрі ліцензування ФФУ завершилася заключна сесія навчання тренерів за програмою "А" УЄФА (для професійних гравців).

Серед понад 20 випускників курсу також і двоє "минайців" - Олексій Полянський та Дмитро Бабенко (нині - помічники головного тренера "Минаю"). Про це повідомив офіційний сайт клубу.

Тож, за підсумком навчання, Дмитро та Олексій отримали тренерські ліцензії категорії "А" UEFA. Вручали дипломи відомі українські футболісти, а згодом тренери - Микола Павлов та Олег Протасов.

Разом із "минайцями" такі ж документи отримали одразу кілька екс-футболістів збірної України: колишній півзахисник "Динамо" Олег Гусєв, екс-хавбек "Металіста" Едмар, екс-форвард "Металіста" Володимир Гоменюк, нападник "Сабаха" Марко Девіч, півзахисник "Дніпра-1" Сергій Кравченко, а також екс-футболісти "Зорі" Желько Любеновіч і Григорій Ярмаш.

Читайте также: Технічний чи дерев'яний: Михайло Кополовець

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения