Главная Украинские Общие новости У Кропивницькому без торгів роздали 14 млн. гривень на футбольні поля Андрія Павелка
^

У Кропивницькому без торгів роздали 14 млн. гривень на футбольні поля Андрія Павелка

614

У Кропивницькому без торгів роздали 14 млн. гривень на футбольні поля Андрія Павелка
Официальній сайт ФФУ

Управління капітального будівництва Кіровоградської облдержадміністрації без проведення торгів уклало 10 угод на реконструкцію спортмайданчиків для міні-футболу зі штучним покриттям у навчальних закладах області на загальну суму 14,32 мільйона гривень, інформує Економічна правда.

Серед власників компаній, що отримали підряди, - партнер голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка В’ячеслав Єфросинін, Олександр Годунок, який балотувався до Кіровоградської облради від Радикальної партії Ляшка, Петро Ларжевський, що балотувався в депутати облради від БПП, повідомив Лісниченко.

За версією члена тендерного комітету Управління капбудівництва ОДА Олени Берестенко, однакова ціна на всі 10 об’єктів не є чимось дивним, адже договори укладались на ті суми, які обраховували підрядники. Таким чином, за логікою управління, 5 фірм окремо одна від одної при обрахунках вартості 10 реконструкцій майданчиків для міні-футболу на різних об’єктах, з різним ступенем готовності та попередньої зношеності вирахували одну й ту саму суму – 1 432 686,8 грн.

Нагадаємо, що, починаючи з 2017 року, за вказівкою Федерації футболу України, який очолює нардеп від БПП Андрій Павелко, по всій Україні замовляють мініфутбольні газони. Значну частину замовлень за завищеними цінами отримала фірма ФФУ – ТОВ "ФФУ Продакшн", яке у вересні 2017 р. відкрило на Київщині завод з виробництва штучного покриття для мультиспортивних майданчиків та професійних футбольних полів. В результаті "ФФУ Продакшн" отримує значні бюджетні кошти ще і як постачальник покриття для полів на тендерах, де перемогли інші юрособи.

Читайте также: Андрей Павелко: "Приятно, что Харьков выбрали для заявки на Суперкубок УЕФА"
. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения