Перший Dynamo Family Fest відбувся! (+Фото)
^

Перший Dynamo Family Fest відбувся! (+Фото)

1137
Перший Dynamo Family Fest відбувся! (+Фото)
Фото - Официальный сайт ФК "Динамо"

Довгоочікуваний сімейний фестиваль "Dynamo Family Fest" відбувся в столиці на території ДЮСШ "Динамо" на Нивках

В сонячний, червневий, суботній день спортивне свято зібрало безліч сімей, як спортивних, так і простих відпочиваючих. Відзначимо, що динамівський фестиваль відвідало більш як 3000 глядачів і це було приголомшливо. Люди прийшли для того, щоб насолодитися грою видатних футболістів та просто поспілкуватися, добре провести час.

Перший Dynamo Family Fest відбувся! (+Фото) - изображение 1

Всі бажаючі змогли відвідати виставку старовинних автомобілів, побувати на відкритті дитячого майданчику та спостерігати за творчими майстер –класами. Початок Фестивалю супроводжувався фінальним футбольним турніром Кубка голови Шевченківської районної державної адміністрації серед учнів 1-3 класів на центральному синтетичному полі ДЮФШ "Динамо" (Київ). Поруч, на маленьких полях в форматі п'ять на п'ять почався київський відбірковий турнір Red Bull Neymar Jr's Five. Турнір пройшов в безкомпромісній боротьби, команди не хотіли програвати. Діти отримали безліч позитивних емоцій та заряд бадьорості.

Своїми виступами глядачів порадували колективи сучасного танцю "Дзига", естетичної гімнастики і чирлідингу ДЮСШ-10 , а також футбольні фрістайлери.

Всі бажаючі взяли участь в масштабному флешмоб зі створення гігантської літери "Д" і найголовніше - встановленню національного рекорду України - суперматчі, в якому одночасно взяли участь одразу 110 футболістів, по 55 в кожній команді. На поле вийшли переважно діти, вихованці ДЮФШ "Динамо", а також прості вболівальники.

Гра тривала два тайми по 5 хвилин. У цьому матчі взяли участь і знамениті воротарі київського "Динамо" Олександр Шовковський та Олександр Рибка. Незвичайний матч коментував Андрій Джеджула, а сам рекорд зафіксував директор Національного рекорду України Валентин Щербачов.

Перший Dynamo Family Fest відбувся! (+Фото) - изображение 2

"Дуже приємно, що "Динамо" організувало таке свято! Батькам є чим зайнятися, а діти грають, це прекрасно. Є можливість познайомитися з іншими батьками і любителями футболу. Хочеться, щоб такі заходи клуб проводив якомога частіше і не тільки влітку, а й в інші пори року ", - сказав Валентин Ступак, батько одного з гостей свята.

Ведучими фестивалю були Андрій Джеджула, Віталій Тарасенко, який презентував свою книгу "Динамо" мого покоління", і Олександр Липенко. Під час урочистої церемонії відкриття фестивалю присутніх на центральному штучному полі академії "Динамо", розташованому в мальовничому парку Дубки, привітали головні організатори цього сімейного свята - Єгор Короткевич і Святослав Сирота.

Під час відкриття турніру для учасників виступатимуть колективи сучасного танцю "Юла", естетичної гімнастики та чирлідингу ДЮСШ-10, а також футбольні фрістайлери.

"Для нас було важливо вже вдруге зібрати всіх вихованців школи "Динамо", людей з динамівським серцем", - сказав вихованець Шпакова 1968 р.н. Єгор Короткевич.

Після цього почалися дорослі баталії - турнір вихованців ДЮФШ "Динамо".

Трохи перегравши сценарій, всі вихованці об'єдналися в дві команди. Одна - під керівництвом Олександра Шпакова, друга - Анатолія Крощенко, і провели один, але дуже видовищний поєдинок. Нагадаємо, що восени відбувся перший турнір вихованців ДЮФШ "Динамо", у якому перемогу святкували вихованці Віктора Кащея.

У цьому році, збірна Шпакова виявилася сильнішою за збірну Крощенко - 5:3.

Перший Dynamo Family Fest відбувся! (+Фото) - изображение 3

Також відбувся товариський матч "Зірок футболу" проти "Збірної акторів України", який викликав підвищений інтерес у глядачів. Перемогу з рахунком 3: 1 в цьому матчі святкували зірки футболу.

Перший в історії Dynamo Family Fest відбувся і можна з упевненістю говорити, що він вдався і виправдав очікування. Свідченням цього є те, що всі, хто на ньому побував, сподіваються на продовження цієї традиції.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить