Кабінет міністрів визначить власника ФК "Металіст"
^

Кабінет міністрів визначить власника ФК "Металіст"

739

Кабінет міністрів визначить власника ФК "Металіст"
metallist.ua

У конфіскованого державою за рішенням суду ФК "Металіст" незабаром з’явиться новий власник. Державна виконавча служба найближчим часом передасть у Кабінет міністрів документи для визначення власника "Металісту", повідомив Аргумент.

- У нас учора, 18 січня, в департаменті була нарада з цього питання, і ми вирішили найближчим часом звернутись у Кабінет міністрів з листом, щоб там визначили державний орган, який прийме футбольний клуб в управління. Майно має бути передане державній установі чи органу. Можливо, це буде Фонд держмайна, Міністерство молоді та спорту чи Харківська обласна адміністрація — наразі ми не знаємо, — зазначив директор департаменту Державної виконавчох служби Олексій Воробйов.

Зазначається також, що державні виконавці вже описали все нерухоме та рухоме майно футбольного клубу, і наразі визначається експертна установа, яка проведе його оцінку. Тож коли Кабмін визначить майбутнього власника футбольного клубу, всі необхідні документи для передачі майна в управління вже будуть готові.

Читайте также: Госслужба конфисковала имущество "Металлиста" на сумму 65 млн. долларов

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме