Збірна України вирушає на турнір легенд у Грузію

Збірна України вирушає на турнір легенд у Грузію

1010

Збірна України вирушає на турнір легенд у Грузію

Другий рік поспіль в середині січня Тбілісі стає місцем збору зірок футболу найпершої величини. До столиці Грузії приїжджають помірятися силами збірні ветеранів провідних країн Європи, аби визначивши найсильнішого вшанувати пам'ять свого друга та колеги, відповідального в УЄФА за зв’язки з національними асоціаціями Давида Петріашвілі, який два роки тому в розквіті сил пішов у світ кращий.

Цього разу 14-го січня за престижний трофей на полі Олімпійського палацу змагатимуться шість збірних. До групи А потрапили Грузія, Іспанія та Італія, до групи В Україна, Туреччина та УЄФА. Згідно формату в групі команди зустрічаються одна з одною, по дві найкращі виходять до півфіналу, переможці якого у фіналі і визначать найсильнішого. Минулого року Збірна України блискуче пройшла турнірну дистанцію (Азербайджан 3:3, Іспанія 3:2, Туреччина 3:1), лише в фіналі поступившись господарям грузинам 4:7. Цього року "синьо-жовті" під керівництвом тренера Анатолія Дем’яненка рішуче налаштовані фінішувати першими. "За минулий рік наша збірна провела 42 матчі, всі гравці тримають себе в формі, є серйозна конкуренція за місце у складі. Всюди намагаємося грати на перемогу, по-іншому гравці з такими гучними іменами і не вміють", - відзначив Анатолій Васильович. Участь збірної України на турнірі в Грузії відбудеться за підтримки Федерації футболу України, Асоціації ветеранів футболу України та ТОВ "Агробізнес".

Збірна України вирушає на турнір легенд у Грузію - изображение 1

Склад збірної України рясніє зірковими іменами: Олег Собуцький, Віталій Рева, В’ячеслав Шевчук, Едуард Цихмейструк, Сергій Назаренко, Володимир Єзерський, В’ячеслав Свідерський, Богдан Шершун, Андрій Донець, Володимир Бондаренко.

Власне, і в інших збірних зібрані гравці найвищого калібру. У складі Грузії зокрема вийдуть всім відомі Кахабер Каладзе, Леван Кобіашвілі, Александр Іашвілі, Георгій Деметрадзе, Давид Муждирі, Італії – Нікола Аморузо, Мауріціо Ганс, Массімо Агостіні, Алессандро Бьянкі, Массімо Паганін, Іспанії –Жоан Капдевіла, Хосе Амавіска, Маркус Сенні, Вісенте Енгонга. Команду УЄФА, складену зі співробітників асоціації, посилять Патрик Мюллер, Кристіан Ківу, Деян Станкович, Іоан Лупеску, Міленко Ачимович. Міцним горішком виглядає і збірна Туреччини, до складу якої включено гравців із досвідом виступів у збірній країни та в європейських клубах.

Збірна України вирушає на турнір легенд у Грузію - изображение 2

З яким настроєм вирушає збірна України на один із найпрестижніших турнірів світу серед ветеранів, розповів віце-президент ФФУ, президент Асоціації ветеранів футболу України та організатор Національної збірної України серед ветеранів Олег Собуцький:

- Збірна Україна залюбки відгукується для участі в подібних змаганнях, це чудова нагода легендам футболу знову зустрітися на футбольному полі та за його межами, гідно представити свою країну перед тисячами вболівальників. Маємо повну підтримку з боку керівництва Федерації футболу України та зокрема її президента Андрія Павелка , лише в минулому році у нас було 42 матчі в межах країни та закордоном, в тому числі візити до США, Канади, Іспанії, Франції, Угорщини, Грузії… До речі, перший турнір пам’яті нашого друга Давида Петріашвілі за рівнем організації та майстерності учасників був чи не найкращий. Ми з господарем Грузією вийшли до фіналу, де у важкій боротьбі поступилися. Тим цікавішим буде нинішній турнір, в якому, не дивлячись на дружній статус, перед збірною України поставлене завдання перемогти. Тренери Анатолій Дем’яненко та Володимир Лозинський підібрали дуже солідний склад, незважаючи на зимову паузу всі хлопці тренувалися двічі на тиждень. Головне, маємо гідно представити честь України та нашого футболу, показати всім, що ми несемо добро, мир та є рівними у сім’ї провідних країн світу.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить