Футболки гравців "Вереса" перетворилися на 28 500 благодійних гривень
^

Футболки гравців "Вереса" перетворилися на 28 500 благодійних гривень

541

Футболки гравців "Вереса" перетворилися на 28 500 благодійних гривень
ФК "Верес"

Учасники "Клубу вболівальників "LuckyFans" нещодавно завершили благодійний аукціон, під час якого збирали кошти на потреби дітей у "Рівненському обласному спеціалізованому будинку дитини"..

Лотами в аукціоні була екіпіровка гравців НК "Верес" (Рівне) з автографами футболістів.

За 4000 грн придбали футболку кращого бомбардира 1-ї ліги (сезон 2016/17), бронзового призера 1-ї ліги (сезон 2016/17), клубного рекордсмена "Вереса" півзахисника Руслана Степанюка.

Також 3333 грн. виручено за футболку нападника "Вереса", вихованця футболу Рівненщини Михайла Сергійчука.

Торг за футболку захисника "Вереса" Володимира Адамюка, котрий у поточному сезоні забив двічі у ворота суперника, завершився на сумі 2667 грн.

За футболку захисника Сергія Сімініна 2500 грн. За таку ж ціну придбана і футболка опорного півзахисника Євгена Морозенка.

'Рекордсменом' є лот універсала Василя Кобіна - битва за його футболку припинилася на сумі 13.500 грн..

Загалом виручено 28.500 грн. На ці кошти для 60 вихованців (віком до 4 років) Рівненського обласного спеціалізованого будинку дитини закуплені фрукти, памперси, вологі серветки, креми, новорічні гірлянди, розвиваючи і м'які іграшки, настільні ігри, пазли, шкарпетки і колготи, солодкі подарунки, навчальні дошки і телевізор Hisence 43" в ігрову кімнату.

"LuckyFans" дякує за знижки магазинам "Ельдорадо" (Рівне, вулиця Київська 10), "Всезнайко", "Бедрик", а ПП "Добрий вечір" за безоплатно надане печиво.

Зауважимо, що благодійність - значна і невід'ємна частина життя "Вереса" та клубу вболівальників "LuckyFans". Із часу свого відродження Народний клуб сприяв у зборі коштів для лікування, підтримки АТОвців, багатодітних сімей, організовував акції та проекти на користь дитячих будинків та інтернатів.

"LuckyFans" уже передавали м'ячі у ДЮСШ Верес, долучалися до проектів і акцій "Вереса".

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме