Главная Украинские Общие новости Кубок Джуніорс - 2017 – свято футболу для дітей та юнаків
^

Кубок Джуніорс - 2017 – свято футболу для дітей та юнаків

3919

Кубок Джуніорс - 2017 – свято футболу для дітей та юнаків

Хтось віддає перевагу святкуванню Дня народження у сімейному колі, інші полюбляють розділяти радісну мить з близькими друзями та колегами. Президент футбольного клубу "Джуніорс" (Шпитьки) Сергій Шут святкує День народження у свій спосіб. Чотири роки тому він започаткував традицію переступати черговий віковий рубіж у величезній компанії висхідних футбольних зірочок.

Кубок Джуніорс - 2017 – свято футболу для дітей та юнаків - изображение 1

На четвертий за ліком "Кубок Джуніорс" з’їхалися близько сотні дітлахів та підлітків з шести населених пунктів – Шпитьок, Гатного, Михайлівки-Рубежівки, Гореничів, Бузової та Фастова, який вперше був представлений у турнірі. Змагання пройшли у чотирьох вікових категоріях (4-5 класи, 6-7 класи, 8-9 класи, 10-11 класи).

Кубок Джуніорс - 2017 – свято футболу для дітей та юнаків - изображение 2

Як і минулого року, найкращу технічну та функціональну підготовку продемонстрували команди Гатного. Вихованці Андрія Давиденка та Руслана Смалька вибороли перше місце одразу у трьох вікових групах. Причому старшим хлопцям перемога далася надзвичайно легко, чого не скажеш про наймолодших. У фіналі учні четвертого та п’ятого класів селища Гатне у напруженому двобої з рахунком 2:1 здолали команду "Сокіл" з Михайлівки-Рубежівки.

Кубок Джуніорс - 2017 – свято футболу для дітей та юнаків - изображение 3

Володарями бронзових нагород у цій категорії стала Бузова, очолювана Василем Дворником. До речі, у складі цього колективу своєю грою вирізнявся Данило Єрмак, який є онуком Геннадія Литовченка, срібного призера чемпіонату Європи-1988.

Кубок Джуніорс - 2017 – свято футболу для дітей та юнаків - изображение 4

Захопливим, цікавим та сповненим драматизмом виявився фінал турніру серед учнів шостих та сьомих класів. У вирішальному поєдинку "Гореничі" та "Динамо" (Фастів) м’ячів не забили, тож долю золотих медалей визначила футбольна лотерея. У вмінні пробивати шестиметрові штрафні удари "Гореничі" виявилися сильніші – перемога 2:1. Бронзові медалі дісталися "Соколу" (Михайлівка-Рубежівка).

Кубок Джуніорс - 2017 – свято футболу для дітей та юнаків - изображение 5

У фіналі категорії "восьмі та дев’яті класи" як не старалися команда селища Шпитьки, а скласти гідну конкуренцію одноліткам з СК "Гатне" їй не вдалося. У підсумку шпитьківчани задовольнилися другим місцем, а третє посіла команда "Гореничі".

Кубок Джуніорс - 2017 – свято футболу для дітей та юнаків - изображение 6

І, нарешті, у самій старшій групі слідом за СК "Гатне" фінішували представники Шпитьок та Бузової.

Кубок Джуніорс - 2017 – свято футболу для дітей та юнаків - изображение 7

По завершенні футбольного дійства відбулася урочиста церемонія нагородження учасників та призерів. Всі юні футболісти отримали з рук організатора "Кубка Джуніорс" Сергія Шута пам’ятні грамоти, окрім яких призери приміряли медалі, а переможці підняли над головою омріяний кубок. Щасливі, вони залишали столичний спорткомплекс "Політ" з посмішками на обличчях – для них подібні турніри справжнє свято. Представники команд висловили надію, що традиція буде продовжена – і вже в наступному році, приблизно в ту саму пору, Сергій Шут запросить команди на п’ятий "Кубок Джуніорс".

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения