Легенди футболу провели День Незалежності в Бучі
^

Легенди футболу провели День Незалежності в Бучі

2190

Легенди футболу провели День Незалежності в Бучі

24 серпня у пристоличній Бучі з розмахом відзначали День Незалежності України! Серед різноманітних концертів, спортивних змагань і виступів творчих колективів головною родзинкою святкувань став футбольний матч між збірною Бучанської об’єднаної територіальної громади та Національною збірною України серед ветеранів. Зірки футболу показали амбітним бучанцям майстер-клас, перемігши з мінімальним рахунком 1:0!

Легенди футболу провели День Незалежності в Бучі - изображение 1

Мальовнича Буча в останні роки активно розвивається. Виростають нові житлові квартали, школи, дитячі садочки, спортивні арени. Красень-стадіон "Ювілейний" приймає всеукраїнські та міжнародні змагання, як-то серпневий турнір пам’яті Віктора Баннікова. У чемпіонаті Бучанської об’єднаної територіальної громади беруть участь 12 команд, що є чудовим показником масовості та любові місцевих мешканців до футболу. Бучанський міський голова Анатолій Федорук всіма силами сприяє розвитку спорту, а запрошення до Бучі легенд вітчизняного футболу стало ще одним кроком для популяризації футболу та стимулом для прогресу місцевих футболістів. "Разом зі Збірною ветерані я був в Одесі на Суперкубку України, тоді в розмові з Олегом Собуцьким і народилася ідея провести матч у нашому місті. У нас є 12 команд, із гравців "кому за 35" і сформували Збірну громади. Звісно, для Бучі це свято, востаннє такі легенди грали в місті у 2001 році, на матчі-відкритті "Ювілейного". За кого я вболівав? Щиро радію успіхам на футбольних полях своїх земляків, одночасно, особисто знайомий з багатьма легендарними українськими футболістами, які прославляють нашу країну в світі. Вважаю, нічия була б непоганим підсумком матчу", - відзначив Анатолій Федорук.

Легенди футболу провели День Незалежності в Бучі - изображение 2

Легенди футболу провели День Незалежності в Бучі - изображение 3

Матч у Бучі відбувся за підтримки Федерації футболу України, Асоціації ветеранів футболу України та ТОВ "Агробізнес". Головний тренер легенд Анатолій Дем’яненко включив до складу іменитих виконавців. Це Владислав Ващук, Віталій Косовський, Сергій Нагорняк, Едуард Цихмейструк, Володимир Єзерський, Віктор Мороз, В’ячеслав Свідерський, Сергій Ковалець, Юрій Максимов, Святослав Сирота, Андрій Оксимець, Олександр Венглинський, Віталій Самойлов, Андрій Донець, Віктор Уляницькаий та Олег Собуцький.

Легенди футболу провели День Незалежності в Бучі - изображение 4

Бучанці впродовж гри, яка пройшла під акомпанемент зливи, показували майстерність, але виконати побажання Анатолія Федорука не зуміли. В середині другого тайму підступним ударом під поперечину Олег Собуцький вивів синьо-жовтих вперед, цей рахунок не змінився до фінального свистка!

Легенди футболу провели День Незалежності в Бучі - изображение 5

"Навіть негода не змогла зіпсувати таке чудове свято, – розповів після матчу віце-президент ФФУ, засновник та куратор Збірної ветеранів Олег Собуцький. – Люди прийшли, аби побачити кумирів своєї молодості та порівняти у грі з ними свою рідну команду. Збірна ветеранів чи не щотижня проводить матчі в різних куточках України та світу, окрім популяризації футболу ми всюди наголошуємо, що українці мають підтримувати свою армію та військових, шанувати хлопців та дівчат, які зараз на передовій. Гра в Бучі пройшла за підтримки Федерації футболу України, її керівників Андрія Павелка, Вадима Костюченка, Василя Орлецького, і стала ще однією яскравою подією в нашому турне. Це треба бачити, як люди радіють зустрічі з улюбленими футболістами минулих років, після гри по півгодини не відпускають з поля, фотографуючись на беручи автографи. Це саме те, заради чого створювалась півтора роки тому Збірна ветеранів. Зустрічі з уболівальниками додають нам натхнення відвідувати нові і нові міста України, на осінь у Збірної вже заплановані десятки матчів у різних регіонах, в тому числі і на сході країни".

Легенди футболу провели День Незалежності в Бучі - изображение 6

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме