Главная Украинские Общие новости Анатолій Коньков вручив тренерські ліцензії (+фото)
^

Анатолій Коньков вручив тренерські ліцензії (+фото)

534
Анатолій Коньков вручив тренерські ліцензії (+фото)

З 13 по 15 серпня у Києві проходило навчання тренерів за програмою «ПРО»-диплом УЄФА з метою продовження терміну дії ліцензії. На цей раз в столиці зібралась зіркова компанія провідних тренерів України.

Під час навчання фахівці, серед яких Семен Альтман, Андрій Баль, В’ячеслав Грозний, Анатолій Дем’яненко, Олександр Іщенко, Мирон Маркевич, Леонід Буряк та інші відвідали передматчеві тренування української та ізраїльської команд, матч національних збірних Україна-Ізраїль, прослухали методичне заняття стосовно аналізу гри від Михайла Фоменка та наприкінці − з рук президента ФФУ Анатолія Конькова − отримали тренерські ліцензії. Слід відзначити, що сам президент національної федерації України також був одним з тих, хто пройшов ці курси. В своїй промові, Анатолій Коньков відзначив, важливість того, що в Україні існують тренерські курси та висловив сподівання на те, що висока кваліфікація тренерів сприятиме всебічному розвитку українського футболу.

«Хочеться висловити надію на те, що всі ви станете гідними продовжувачами справи великих футбольних майстрів, таких як В. Лобановський, О. Базилевич та В. Прокопенко. Бажаю вам примножувати футбольну славу України, і дякую за те, що вже сьогодні ви є гідним зразком для наслідування у спортивному світі», - зазначив Анатолій Коньков.

Анатолій Коньков вручив тренерські ліцензії (+фото) - изображение 1
Анатолій Коньков вручив тренерські ліцензії (+фото) - изображение 2
Анатолій Коньков вручив тренерські ліцензії (+фото) - изображение 3

Оцените
Поделитесь
Источник: Прес-служба ФФУ

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме