Анатолій Коньков: "При затвердженні календаря найголовніше – це спортивний принцип"
^

Анатолій Коньков: "При затвердженні календаря найголовніше – це спортивний принцип"

326
Анатолій Коньков: "При затвердженні календаря найголовніше – це спортивний принцип"
Фото - ffu.org.ua

У понеділок, 14 липня, в Будинку футболу відбулось засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України. На порядку денному стояло питання затвердження формату та календарів Прєм’єр-ліги та Професіональної футбольної Ліги.

Анатолій Коньков привітав учасників та оголосив Виконком відкритим. Першим слово взяв президент Прєм’єр-ліги Віталій Данілов, який розповів про новий формат чемпіонату. Після цього розпочалась дискусія, під час якої всі члени Виконкому мали можливість висловити свою думку. Виконкомом було прийнято рішення затвердити формат та календар чемпіонату 22 липня, порадившись з власниками клубів.

Стосовно формату та календаря ПФЛ вирішено, що після визначення точної кількості команд, які братимуть участь у змаганнях, буде сформований формат турніру.

Головний тренер національної збірної України Михайло Фоменко попросив при складанні формату календаря враховувати інтереси національної збірної, особливо звернувши увагу на 5-й тур чемпіонату. Базовим днем для цього туру є 30 серпня, а матч збірної України проти команди Парагваю запланований на 3 вересня.

По завершенню засідання відбувся брифінг за результатами Виконкому, на якому президент ФФУ Анатолій Коньков, президент Прєм’єр-Ліги Віталій Данілов та віце-президент ФФУ Андрій Павелко розповіли журналістам про хід Виконкому.

Анатолій Коньков під час свого виступу наголосив на важливості спортивного принципу в змаганнях, оскільки всі клуби мають бути рівними між собою.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме