У Львові на початку червня стартує восьмий міжнародний фан-фестиваль "Єврофан" (+ відео)

У Львові на початку червня стартує восьмий міжнародний фан-фестиваль "Єврофан" (+ відео)

114

5 - 8 червня 2014 року у Львові пройде вже восьмий за ліком традиційний міжнародний фан-фестиваль для футбольних вболівальників різних країн під назвою «Єврофан». У футбольному турнірі «Єврофан-2014» братимуть участь 24 фан-команди з 18-ти країн Європи.

Матчі проходитимуть під живий коментар і музичний супровід. Для супроводу гостей будуть залучені волонтери із знанням відповідних мов. Під час турніру відбудеться благодійна акція «Фанати Європи – львівським дітям». Делегації вболівальників привезуть до Львова гуманітарну допомогу у дитячі лікарні та інтернати.

Фан-фестиваль «Єврофан-2014» є наймасштабнішим заходом подібного типу у всій Європі. Основними цілями проведення фан-фестивалю є популяризація футболу,
налагодження і покращення стосунків та обмін досвідом серед вболівальників різних європейських країн, популяризація Львова як туристичного міста та ФК «Карпати» у Європі.

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ФАН-ФЕСТИВАЛЮ:

05.06.2014 – команди прибувають до Львова, заселяються в готелі, для бажаючих – перші ознайомчі екскурсії, офіційна прес-конференція;
06.06.2014 – матчі групового турніру, екскурсії містом;
07.06.2014 – заключні матчі в підгрупах, матчі стадії плей-офф (1/8 і 1/4 фіналу), караоке-вечірка;
08.06.2014 – півфінали, фінал, а також офіційна церемонія нагородження учасників, вручення командних та індивідуальних призів та урочиста вечірка в нічному клубі.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров