Харків та Донецьк в червні 2014 року не зможуть приймати міжнародні матчі

Харків та Донецьк в червні 2014 року не зможуть приймати міжнародні матчі

125
Харків та Донецьк в червні 2014 року не зможуть приймати міжнародні матчі

Як повідомили у ФФУ, міжнародні матчі збірних, які були заплановані у червні, можуть приймати тільки Львів та Київ.

За словами першого віце-президента ФФУ Анатолія Попова, УЄФА забороняє проводити поєдинки жіночої збірної України проти Чорногорії та Англії у відборі на ЧС-2015 (14 та 19 червня відповідно) на інших стадіонах, крім Києва та Львова. Також матч молодіжної збірної України проти Латвії, який мав відбутися у Черкасах, мають перенести до Києва чи Львова. Таке рішення пов'язане ситуацією в України.

Про заборону на проведення єврокубкових матчів у Харкові та Донецьку наразі не йдеться.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 2
 • но все-одно: звоночек для Домбабве і Луганди: УЄФА не дасть можливості літати м'ячам там, де літають кулі... Не лише м'ячам єврокубковим і нац.збірних, а й національних чемпіонатів...

  Думай, ахмет. катала, думай! Тут "ловкость рук" вже не допоможе...

  0+ 0- 0
  +-
  А.Олексин
 • екслюзив для адмінів:

  "15 мая в ряде украинских спортивных СМИ появилась ложная о запрете Харькову, Луганску и Днепропетровску принимать матчи еврокубков в июне 2014 года

  Фото: dynamo-kiev.com

  Первый вице-президент Федерации футбола Украины Анатолий Попов в комментарии Gordonua.com опроверг информацию ряда спортивных СМИ Украины о запрете UEFA проводить матчи еврокубков на стадионах Донецка, Харькова и Днепропетровска.

  "Это дезиноформация. Вчера вечером ФФУ действительно получило письмо от UEFAв котором говорилось, что 13 мая исполнительный комитета UEFA в Турине, в целях безопасности, принял решение, что местом проведения матчей UEFA, которые запланированы на июнь остается Украина, но при условии, что эти матчи будут сыграны в Киеве или во Львове. Это касается матчей женского кубка FIFA 14 июня Украина – Черногория и 19 июня Украина – Англия, а также матча U-21 Украина – Латвия, который должен был состоятся 8 июня в Черкассах. Ни каких решений о запрете на игры еврокубков не было", – отметил Попов."

  http://gordonua.com/news/sport/Pervyy-vice-prezide...

  0+ 0- 0
  +-
  А.Олексин
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров