Іван Гецко: "В "Карпатах" ситуація напружена"

Іван Гецко: "В "Карпатах" ситуація напружена"

147
Іван Гецко: "В "Карпатах" ситуація напружена"
Фото - sport-express.ua

Розмова з Іваном Гецком, колишнім гравцем львівських «Карпат».

«Карпатам» потрібен новий тренер чи варто дати час Ніколаю Костову?

— Костов — непоганий тренер. Безперечно, кожному наставникові потрібен час для того, щоб створити свою команду. В «Карпатах» ситуація напружена. За моєю інформацією, у львівському клубі не все так солодко, як хотілося б.

— Що саме «не солодко» в «Карпатах»?

— Фінансова ситуація не найкраща. Усі ми знаємо підхід до справи Ніколая Костова. Він купує низку гравців, потрібних йому для ігрової схеми. Водночас на придбання футболістів хорошої якості коштів немає, тож тренерові доводиться обходитися тим кадровим ресурсом, який уже є в клубі. Наскільки мені відомо, хороших придбань, завдяки яким «зелено-білі» можуть пробитися на євроарену, не буде. Тому команда залишатиметься середняком української Прем’єр-ліги. Шкода, що такий футбольний край, як Львівщина, не має амбіцій.

Олег Кононов кілька років тому мав не кращі фінансові умови, ніж Ніколай Костов. Утім під керівництвом білоруса «зелено-білі» пробилися в Лігу Європи й гідно там виглядали…

— Умови, які були в Олега Кононова, впродовж цих років не змінилися, ними послуговується і Ніколай Костов. Тобто минув час, інші клуби розвивалися, щось міняли, а в «зелено-білих» нічого за п’ять років не змінилося. Футболісти, які п’ять років тому грали в «Карпатах», відповідали своїм рівнем амбіціям команди. Але футбол не стоїть на місці. Тепер, вважаю, потрібно витрачати удвічі більше грошей, щоб залишатися на плаву й на щось претендувати. А в «Карпатах» послуговуються старим багажем.

Ніколай Костов після розгрому від донецького «Металурга» заявив, що деякі футболісти його неприємно здивували. Як гадаєте, команда може «сплавляти» болгарина?

— Ні, не думаю. Це не реально. Від добра добра не шукають. Костов — непоганий спеціаліст, і в нього футболісти можуть багато чого навчитися.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 2
 • все правильно розставлено -=по полицям.

  Ніхто нічого за 5 років не зробив для підвищення в команді ігрового тонуса.

  нажаль 10-14 місце= саме така реальна позиція команди .

  без фінансів нікуди немає проходу .

  Почекаємо 17 числа- надія на КУБОК ЛЬВОВУ!

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • Реалии украинского чемпионата парадоксальным образом противоречат утверждению, что деньги стоят на первом месте, и без них - никуда:

  "Кривбасс" - от которого сперва отказался Кварцяный (которому отказались покупать игроков), потом Максимов (по причине отсутствия нормальных условий для тренировок) под руководством Тарана, несколько месяцев не получая зарплаты показывает совсем иные результаты, нежели "Карпаты", у которых и с базой всё в порядке, и про задержки зарплаты ничего не слыхать.

  Про серьёзные проблемы с финансированием говорят (говорили) Таврия, Волынь, Арсенал - но все они выше Карпат.

  Мне кажется, что у Карпат просто "чёрная полоса", когда, вроде, всё они правильно делают, и играют неплохо, а очков не набирают. Та же самая игра с Динамо вполне могла закончиться в пользу Карпат, однако снова пролёт.

  Так что, видно, придётся просто потерпеть, пока полоса закончится.

  0+ 0- 0
  +-
  ivst
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров