Андрій Павелко відкрив футбольний стадіон у Краматорську
^

Андрій Павелко відкрив футбольний стадіон у Краматорську

800

Андрій Павелко відкрив футбольний стадіон у Краматорську
Фото - Виктора Перегняка

Президент ФФУ Андрій Павелко знаходиться з робочим візитом в Донецькій області, повідомив офіційний сайт Федерації футболу України.

У вівторок, 13 червня, в Краматорську було відкрито новий футбольний стадіон. Символічну стрічку перерізали президент Федерації футболу України Андрій Павелко, перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, голова Донецької ОДА Павло Жебрівський, мер Краматорська Андрій Панков, а також голова Донецької обласної федерації футболу Максим Єфімов.

Не так давно керівництво ФФУ під час робочого візиту в Краматорськ, який відбувся 19 травня, інспектувало хід будівельних робіт на стадіоні. І тоді Андрій Павелко пообіцяв невдовзі приїхати на відкриття місцевої арени. «Вітаю Краматорськ з відкриттям цього сучасного футбольного поля. Радий, що в Донецькій області між місцевою владою та обласною федерацією футболу є тісна співпраця, що дозволяє реалізувати такі важливі проекти. На цьому полі невдовзі проходитимуть турніри «Шкіряний м’яч» та «Фестиваль чемпіонів», який стартує 15 червня у Києві. Впевнений, що завдяки таким стадіонам ще більше дітей зможуть долучитися до занянь футболом. Загалом, до кінця цього року в області буде введено в експлуатацію 85 футбольних майданчиків та полів. За допомогою футболу і дитячих позитивних емоцій ми лише зміцнимо мир, який панує в місті вже кілька років», - зазначив під час виступу президент ФФУ.

Павло Жебрівський, у свою чергу, подякував керівництву ФФУ за сприяння в розвитку спортивної інфраструктури та пообіцяв докладати максимум зусиль для того, щоб якомога більше дітей з Краматорська та усієї Донецької області займалися спортом.

Пізніше достойники також взяли участь у відкритті нового футбольного майданчика в містечку Миколаївка, що неподалік Слов’янська, звідки в 2014 році почалися бойові дії на Донбасі. Відкриваючи майданчик, що знаходиться на території школи № 3, очільник національної асоціації подарував маленьким футболістам м’ячі та набори ігрового екіпірування, а також висловив сподівання, що у майбутньому тут з’являться молоді та талановиті гравці на кшталт Ігоря Бєланова, Олега Протасова та Андрія Шевченка.

Андрій Павелко відкрив футбольний стадіон у Краматорську - изображение 1

Андрій Павелко відкрив футбольний стадіон у Краматорську - изображение 2

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме