Віце-президент ФФУ Вадим Костюченко обраний в Комітет УЕФА
^

Віце-президент ФФУ Вадим Костюченко обраний в Комітет УЕФА

1413

Віце-президент ФФУ Вадим Костюченко обраний в Комітет УЕФА
Фото - Footboom

Нашого полку в Європейській спілці футбольних Асоціацій прибуло, повідомив офіційний сайт УПЛ.

Весна-літа 2017 року стали по-справжньому пам’ятними для футболу України. Насамперед тим, що саме в цей період часу відчутно зросло наше представництво у світових організаціях. Спочатку Президент ФФУ Андрій Павелко увійшов у Дисциплінарний комітет ФІФА, а днями стало відомо, що Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко увійшов у Комітет УЄФА з програми «Хет-трик»!

Нагадаємо, що програма УЄФА «Хет-трик» — це грандіозний соціальний проект, завдяки якому в різних населених пунктах континенту коштом Європейської спілки футбольних Асоціацій будуються майданчики зі штучним покриттям. Загальною метою цього проекту є зведення при ДЮСШ, у загальноосвітніх школах, вишах, житлових районах міст ігрових майданчиків для розвитку масового футболу.

Тобто представництво України в Комітеті УЄФА з програми «Хет-трик» робить честь нашій державі, ФФУ та всьому вітчизняному футболу. На плечі Вадима Костюченка, нового члена цього Комітету УЄФА, лягає велика відповідальність, однак ми впевнені, що він із нею успішно впорається!

Читайте также: Андрій Павелко відкрив у Дніпрі оновлений спорткомплекс "Трудові резерви"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме