Легендарні ветерани привітали військових із Великоднем
^

Легендарні ветерани привітали військових із Великоднем

680

Легендарні ветерани привітали військових із Великоднем

Напередодні свята Великодня до Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» завітала делегація поважних футбольних гостей.

Президент Асоціації ветеранів футболу України Олег Собуцький, легендарні футболісти Олег Протасов та Сергій Нагорняк прийшли до головного військового медичного закладу країни, де поспілкувалися з нашими армійцями, більшість яких несе службу в Зоні АТО, та вручили їм смачні подарунки.

Легендарні ветерани привітали військових із Великоднем - изображение 1

«Ми прийшли до вас із хлібом, за українськими традиціями, це символ миру, достатку, гостинності, – звернувся до присутніх військових та медперсоналу Олег Собуцький. – Від усієї футбольної спільноти вітаємо вас із святом Святої Пасхи, чимскоріш одужуйте, і нехай на сході завершиться ця неоголошена війна. Національна збірна серед ветеранів неодноразово була в Зоні АТО, проводила дружні матчі з військовими. Повірте, наші видатні футболісти під керівництвом Анатолія Дем’яненка на цьому зупинятися не будуть. Вже заплановані нові ігри на сході, візити до військових в інші регіони України. Тож одужуйте, збирайте команду, ми завжди готові з вами зустрітися на футбольному полі»

Теплі слова захисникам України та турботливому і професійному медперсоналу сказав знаменитий бомбардир, нині технічний директор ФФУ Олег Протасов. Легендарний нападник побажав усім мирного неба, міцного здоров’я та закликав усіх разом вболівати на нашу збірну.

Легендарні ветерани привітали військових із Великоднем - изображение 2

Впродовж доби життя Головного військового клінічного госпіталю не зупиняється ані на хвилину, кваліфікований медичний персонал проводить лікування поранених воїнів, здійснюються необхідні хірургічні втручання, наступна післяопераційна реабілітація. Починаючи з 2014-го, за три роки військових дій надано необхідну допомогу більш ніж 24000 людей, врятовано сотні життів.

Заступник начальника Головного військового клінічного госпіталю з морально-психологічного забезпечення, полковник Геннадій Пєров детально розповів делегації від Федерації футболу України та Асоціації ветеранського футболу про стан справ у шпиталі та щиро подякував за допомогу, яку в останні роки військовим надає футбольна спільнота: «Ми дуже раді співпраці з Федерацією футболу та тій увазі, яку її президент Андрій Павелко приділяє допомозі військовим. Багато зроблено в травматологічному та ренгенологічному відділеннях, є допомога зі спортивним інвентарем для наших чотирьох мобільних госпіталів у Зоні АТО, періодично туди передаємо форму та м’ячі. Часті гості в нас і відомі футболісти – були національні чоловіча та жіноча збірна, неодноразово навідувалися Андрій Ярмоленко та Роман Безус. Нам припала до душі пропозиція Олега Собуцького провести матч ветеранської збірної із співробітниками госпіталю, офіцерами. У нас молоді гарні хлопці, які будуть гідно захищати честь госпіталю та військової медицини. Гадаю, спортсмени на зустрічах з військовими надихаються оптимізмом, бо бачать незламну силу наших хлопців та дівчат».

Легендарні ветерани привітали військових із Великоднем - изображение 3

На згадку учасники зустрічі зробити спільні фото та пообіцяли один одному успіхів та нової зустрічі, вже на футбольному полі!

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме