Сергій Кузьменко: "Нехай новий рік буде щедрим на сповнені мрії"
^

Сергій Кузьменко: "Нехай новий рік буде щедрим на сповнені мрії"

1107
Сергій Кузьменко: "Нехай новий рік буде щедрим на сповнені мрії"
Фото - wikiwand.com

2016 рік для олександрійців був напрочуд вдалий. ФК «Олександрія» вперше в своїй історії взяв участь в єврокубках, пробився в півфінал Кубка України, вибивши в 1/4 київське «Динамо», досить вдало виступає в Прем'єр-Лізі, закінчивши осінню частину чемпіонату на почесному четвертому місці. Це заслуга наших футболістів, тренерів, працівників усіх підрозділів, наших спонсорів і, звичайно, ж вболівальників. То ж сподіваюся, що і в 2017 році ми будемо продовжувати в тому ж дусі і рухатися впевненим кроком до вершин футбольної майстерності.

Шановні друзі, вболівальники, дорогі земляки! Напередодні радісних і світлих свят Нового року та Різдва Христового прийміть мої щирі вітання!

Ми вступаємо в 2017-й рік з новими сподіваннями та з новими надіями. Тож нехай новий рік буде щедрим на сповнені мрії, подолані рубежі й перешкоди. Бажаю Вам любові та турботи близьких людей, посмішок друзів та надійність партнерів. Нехай Новий рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги та успіхів у Вашій нелегкій, але такій потрібній праці. Нехай Різдво та Новий рік принесуть Вам добробут, благополуччя, щирих друзів та партнерів, шани та любові від рідних та близьких Вам людей, родинне тепло та злагоду.

З повагою,
президент ФК «Олександрія»

Сергій Кузьменко

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме