Петро Димінський: "Нехай удачі "Карпат" приносять вам ще більше радості "
^

Петро Димінський: "Нехай удачі "Карпат" приносять вам ще більше радості "

899
Петро Димінський: "Нехай удачі "Карпат" приносять вам ще більше радості "

Завершився 2016-й рік, який приніс футбольному клубу «Карпати» чергові випробування як на футбольному полі, так і за його межами. І, як завжди, у великому спорті, палітра емоцій була вкрай широка – від прикрих невдач до яскравих спогадів та нових футбольних відкриттів.

Та якими б не були результати цього року, ці 366 днів ми як завжди були однією міцною карпатівською сім’єю. І саме наша злагода, спільні ідеї, принципи та бачення розвитку нашого клубу як передусім соціально-патріотичного проекту дарує усім нам можливість з впевненістю та оптимізмом дивитись у майбутнє.

Окрема подяка нашим численним вболівальникам, які змінили футбольний фронт підтримки нашої команди на фронт військовий, захищаючи нашу державу. Висловлюю вам глибоку повагу і бажаю усім нам головної перемоги – перемоги над агресором.

У 2017-му році щиро бажаю усім міцного здоров’я, усмішок рідних та близьких, успіхів у всіх благих починаннях. Нехай удачі «Карпат» приносять вам ще більше радості та яскравих, незабутніх вражень. Зустрінемось на трибунах нашого стадіону вже у новому році, і віримо, що ваша підтримка буде традиційно гарячою!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою, Почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме