Форма "Карпат": крізь призму років. Частина 4
^

Форма "Карпат": крізь призму років. Частина 4

1909
Форма "Карпат": крізь призму років. Частина 4

На початку 2017 року львівські «Карпати» презентують своїм уболівальникам три абсолютно нові, креативні та ексклюзивні комплекти ігрової форми. Дизайнерські рішення спільного проекту ФК «Карпати» та TM Joma наразі тримаються в таємниці, відомо лише, що нічим подібним не може похизуватися жоден інший клуб. А поки визначається час представлення форми, Інформаційний центр пропонує уболівальникам пригадати, у яких футболках, шортах, гетрах, светрах і навіть головних уборах, карпатівці грали колись...

У травні 1999-го «Карпати» вийшли на фінал Кубка України проти київського «Динамо» у червоно-чорній формі (цікаво, що шорти не повністю чорні, а з тонкими червоними вертикальними смугами). Більше того, левову частку матчів сезону, що розпочинався через два місяці, львів’яни також провели у таких барвах. На футболках не було жодного титульного спонсора, як і емблеми «Карпат», лише напис на грудях Uhlsport (був ще один варіант червоно-чорної форми від Adidas).

За останнє десятиліття нового тисячоліття «Карпати» змінили кілька технічних спонсорів, як назвали б їх тепер. Крім згаданих Kokott і Adidas, були Practic, а також Uhlsport. До речі, саме в амуніції від останнього виробника «леви» виграли бронзові медалі української першості.

У вересні 1999-го року в Кубку УЄФА на галичан чекало випробування шведським «Хельсінборгом». На поле місцевого стадіону «Олімпія» львів’яни вийшли не у червоно-чорних кольорах. Шорти і рукави футболок були забарвлені у зелений колір, а на грудях красувалася велика біла вставка.

Нове тисячоліття «Карпати» розпочали без змін і продовжували використовувати звиклий варіант форми. У деяких матчах команда Лева Броварського з’являлася на полі у повністю білій формі з невеликим вкрапленням зеленого.

Сезон 2002/2003 років «леви» розпочали з новим-старим технічним спонсором фірмою Practic. На футболках вперше за багато років додалися горизонтальні зелено-білі смуги. Деякі коментатори запевняли – номерів на таких футболках майже не помітно, тому без критики не обійшлося. Цікаво, що не було порядку із воротарською амуніцією. Наприклад, Мацєй Налєпа з’являвся у воротах у чорно-сірій футболці Lotto з чорно-білим логотипом «Карпат» на грудях.

У наступному сезоні, що став для команди нещасливим через виліт до першої ліги, клуб повністю перейшов на однотипний варіант форми – жодних смуг, лише білий та зелений варіанти. Зрештою, вилітали «леви» у саме такій кольоровій гамі, вкотре у своїй новітній історії повернувшись до Adidas.

Два сезони у нижчому дивізіоні, а також ще два у після виходу до еліти «Карпати» залишалися вірними тому ж виробнику форми. Змінювалися лише титульні спонсори і дизайн.

Форма "Карпат": крізь призму років. Частина 4 - изображение 1

А влітку 2008-го в історії клубу настала нова епоха, яка ознаменувалася підписанням договору про співпрацю з відомим виробником спортивної форми TM Joma. Іспанський роман «Карпат» триває і до сьогодні, з кожним роком набираючи обертів. Початок співпраці з ТМ Joma ознаменував повернення зелених і білих вертикальних смуг. Через два роки львівський клуб представив громадськості червоно-чорний варіант карпатівської форми, а також оригінальну зелену «хорватку» і вишукані смуги. У різноманітних журналістських матеріалах форма «Карпат» регулярно опинялася в топі – поєднання зелених та білих кольорів завжди тішило око.

Як буде цього разу? Що такого ексклюзивного приготували дизайнери і у чому гратимуть карпатівці найближчим часом? Слідкуйте за новинами у соціальних мережах та на офіційному сайті, беріть участь в конкурсах і у вас з’явиться можливість не просто довідатися секрети нової форми, але й стати її першим власником.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме