Главная Украинские Общие новости Українська Прем’єр-Ліга взяла участь у World Leagues Forum
^

Українська Прем’єр-Ліга взяла участь у World Leagues Forum

1531
Українська Прем’єр-Ліга взяла участь у World Leagues Forum

Вважається, що світова індустрія футболу — якщо вкладати в це поняття широкий зміст — зародилася 1904 року зі створенням ФІФА. Відтоді неухильно й послідовно тривав процес укрупнення й ускладнення системи міжнародного футболу, котра сьогодні склалася в певну ієрархію: інтереси гравців і тренерів представляє FIFPro, захистом прав національних Асоціацій займаються регіональні Конфедерації (УЄФА, КОНМЕБОЛ, КОНКАКАФ, АФК, КАФ, ОФК) та ФІФА, натомість інтереси всіх національних Ліг планує презентувати створена цього року організація World Leagues Forum.

Справді, це доволі парадоксальний факт: досі національні Ліги мали свої структури винятково на континентальному рівні (зокрема, європейські об’єднані в EPFL), натомість певної структури, яка об’єднували би Ліги з усієї планети, до лютого 2016-го не існувало. Саме з цією метою англійська Прем’єр-ліга, німецька Бундесліга та мексиканська Ліга МХ та інші виступили ініціаторами створення нової інституції, котра вже в найближчому майбутньому прагне об’єднати всі футбольні Ліги світу.

Основне завдання, яке ставить перед собою World Leagues Forum, — стати голосом Ліг та футбольних клубів на світовому рівні. Цього року організація збиралася двічі: вперше — в Цюриху 25 лютого, вдруге — у Франкфурті 23 листопада. Те, наскільки захід був представницький, розкриває склад учасників: окрім ФІФА та FIFPro, тут були презентовані Ліги з Європи (серед них — Англія, Іспанія, Німеччина, Голландія, Шотландія, Швейцарія, Польща, Румунія), з Південної та Північної Америк (а саме — США, Мексика, Коста-Рика та Колумбія), з Африки (Нігерія й Кенія), з Азії (Китай і Катар), а також австралійська А-Ліга.

Була присутня й Українська Прем’єр-Ліга, яка поки не є членом World Leagues Forum, але вже отримала запрошення стати ним. У чому практична користь співпраці УПЛ із WLF сьогодні і в майбутньому?

По-перше, це обмін знаннями: настільки потужні Ліги як, наприклад, англійська або німецька мають величезний досвід у багатьох аспектах футбольного бізнесу, при цьому дуже цікавим є й досвід Ліг із інших континентів, які наразі активно розвиваються — зокрема, Катару або Китаю, і всі Ліги радо діляться своїми здобуткам й знаннями.

По-друге, це захист інтересів клубів, бо WLF та її робочі засідання сприяють засвоєнню передових технологій у маркетингу, комунікації, розробляють ефективні моделі захисту прав ФК та Ліг.

Врешті, УПЛ доводить, що рухається синхронно з часом, а визначальною ознакою сьогодення (причому на всіх рівнях) є глобалізація, створення великих міжнародних структур, які не просто координують роботу національних, а й захищають їхні інтереси.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: УПЛ

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения