FootBoom ⚽ Украинские Общие новости Франческо Баранка: "Це було відмивання грошей"
^

Франческо Баранка: "Це було відмивання грошей"

1856
Франческо Баранка: "Це було відмивання грошей"
Фото - bookmaker-ratings.com.ua

Генеральний секретар Federbet Франческо Баранка спростував інформацію про те, що матч «Шахтар» (U-19) – «Волинь» (U-19) (3:0) міг бути договірним. За словами експерта міжнародної організації, яка щороку збирає інформацію про дивні ставки у букмекерів по всьому світу, динаміка ставок на матч «Шахтар» (U-19) – «Волинь» (U-19) на азіатських букмекерських ринках була позбавлена будь-яких дивацтв.

Голова Federbet Франческо Баранка повідомив, що матч чемпіонату U-19 «Шахтар» – «Волинь» був без фіксованого результату.

«Це було відмивання грошей. Матч був звичайним, не було дивних ставок в Азії», – заявив експерт міжнародної організації.

Нагадаємо, що на матч першості серед дев’ятнадцятилітніх «Шахтар» – «Волинь» загалом було зроблено ставок на аномальну суму близько 250 тисяч доларів США, з них близько 75 тисяч на перемогу «Шахтаря» (U-19).

Натомість голова Комітету з етики на чесної гри, віце-президент ФФУ Ігор Кочетов розповів про підозри щодо поєдинку в чемпіонаті U-19 «Шахтар» – «Волинь». Раніше генеральний секретар Federbet Франческо Баранка підтвердив договірний характер матчу «Іллічівець» – «Гірник-Спорт», на результат якого на біржі ставок Betfair було поставлено близько $274 тис., з яких понад $255 тис. припали на перемогу господарів.

На матч 15-го туру УПЛ «Зірка» Кропивницький – «Волинь» Луцьк (2:0) був зафіксований великий обсяг ставок. Понад $50 тис. було поставлено на перемогу господарів поля перед початком гри на біржі ставок Betfair.

Комітет з етики та чесної гри Федерації футболу України (ФФУ) направив в Контрольно-дисциплінарний Комітет (КДК) організації список з восьми матчів, які Комітет визнав договірними.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения