Франческо Баранка: "Це було відмивання грошей"
^

Франческо Баранка: "Це було відмивання грошей"

1451
Франческо Баранка: "Це було відмивання грошей"
Фото - bookmaker-ratings.com.ua

Генеральний секретар Federbet Франческо Баранка спростував інформацію про те, що матч «Шахтар» (U-19) – «Волинь» (U-19) (3:0) міг бути договірним. За словами експерта міжнародної організації, яка щороку збирає інформацію про дивні ставки у букмекерів по всьому світу, динаміка ставок на матч «Шахтар» (U-19) – «Волинь» (U-19) на азіатських букмекерських ринках була позбавлена будь-яких дивацтв.

Голова Federbet Франческо Баранка повідомив, що матч чемпіонату U-19 «Шахтар» – «Волинь» був без фіксованого результату.

«Це було відмивання грошей. Матч був звичайним, не було дивних ставок в Азії», – заявив експерт міжнародної організації.

Нагадаємо, що на матч першості серед дев’ятнадцятилітніх «Шахтар» – «Волинь» загалом було зроблено ставок на аномальну суму близько 250 тисяч доларів США, з них близько 75 тисяч на перемогу «Шахтаря» (U-19).

Натомість голова Комітету з етики на чесної гри, віце-президент ФФУ Ігор Кочетов розповів про підозри щодо поєдинку в чемпіонаті U-19 «Шахтар» – «Волинь». Раніше генеральний секретар Federbet Франческо Баранка підтвердив договірний характер матчу «Іллічівець» – «Гірник-Спорт», на результат якого на біржі ставок Betfair було поставлено близько $274 тис., з яких понад $255 тис. припали на перемогу господарів.

На матч 15-го туру УПЛ «Зірка» Кропивницький – «Волинь» Луцьк (2:0) був зафіксований великий обсяг ставок. Понад $50 тис. було поставлено на перемогу господарів поля перед початком гри на біржі ставок Betfair.

Комітет з етики та чесної гри Федерації футболу України (ФФУ) направив в Контрольно-дисциплінарний Комітет (КДК) організації список з восьми матчів, які Комітет визнав договірними.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме