Вадим Євтушенко: "Пиво у роздягальні - це вже перебір"
^

Вадим Євтушенко: "Пиво у роздягальні - це вже перебір"

1905

Вадим Євтушенко: "Пиво у роздягальні - це вже перебір"
Фото - Виктор Перегняк, FootBoom.com

Екс-гравець "Шахтаря" і "Зорі" Андрій Тотовицький, який зараз виступає за бельгійський "Кортрейк" поділився життям футболістів у роздягальні. Каже, що на початках був шокований.

"Бельгія - країна пива, якого тут дуже багато сортів. У нас навіть в роздягальні дають пиво після матчів. Тобто у них в цьому плані все нормально. Ти можеш випити пиво, вино, шампанське", - сказав футболіст.

Що про це думають авторитетні українські наставники?

- Ну з пивом у роздягальні це вже перебір, - каже "Експресу" екс-гравець "Динамо" Вадим Євтушенко. - Хоча у Швеції ніхто нікого не контролює і ти можеш проводити вільний час так, як вважаєш за потрібне. Головне, щоб це не впливало на твою гру. Нас в "Динамо" контролювати так, що особливо режим не порушиш, а в Швеції навіть рекомендували випити після матчу гальбу пива, бо це відновлює водний запас і розслабляє.

Випити келих пива, звісно, можна дозволити людям зі західною ментальністю. Бо дай такий дозвіл нашим футболістам або росіянам, то вони на пиві не зупиняться і шукай їх тоді. У них який принцип, пивко лише для ривка (усміхається). Тому, як тренер, я це суворо забороняв.

Щодо мобілок у роздягальні, то якщо людина мовчки сидить і слухає музику в навушниках, яка дозволяє йому зосередитись, то будь-ласка. А інтернет - це перебір. Він відволікає, тому він у дні матчів у нас заборонений. Знаєте, як говорив один з наших ветеранів: "Колись ми і пити вміли, і у футбол добре грали. А нинішня молодь не вміє ні пити, ні грати" (сміється). Я працював з молоддю і помітив, що зараз стало набагато менше "зальотників". Порушники, звісно, є, але не в таких обсягах, як було раніше".

Читайте также: Андрей Тотовицкий: "У нас в раздевалке дают пиво после матчей"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме