Мирослав Ступар: "ФФУ викинула на вітер 4 мільйони євро!"
^

Мирослав Ступар: "ФФУ викинула на вітер 4 мільйони євро!"

2156
Мирослав Ступар: "ФФУ викинула на вітер 4 мільйони євро!"
Фото - footballua.tv

За шість років роботи у нашому футболі, італієць Колліна заробив 4 мільйони євро. Чи варто платити йому такі гроші?

"Роботу куратора суддівського корпусу оцінюють за двома критеріями. Перший - це зменшення претензій до роботи арбітрів на полі, зменшення скандалів і менша кількість помилок. Другий - представлення українських арбітрів на міжнародній арені. Скажіть мені будь-ласка, у нас зменшилась кількість скандалів? У нас ігри "Динамо" і "Шахтаря" проходять без конфліктів? Наші арбітри судять матчі Ліги чемпіонів чи поєдинки чемпіонатів Європи, світу? Ні. Ось вам і відповідь - гроші федерація викинула на вітер.

Захисники Колліни, звісно ж, апелюватимуть, що, мовляв, завдяки італійцю покращилось технічне забезпечення арбітрів, які отримали переговорні пристрої, біпи і так далі. Але це не його заслуга, це віяння часу. Це рекомендації УЕФА для усіх асоціацій і з Колліною чи без нього наші арбітри все одно б це отримали. Тому тут жодної заслуги італійця.

Просто він вважає нас за дурачків, які платять йому такі гроші за два дні роботи на квартал. Та ми і є дурачками. Наші тренери працюють щоденно, саме на них тримається футбол, але федерація платить їм копійки. А цьому платить мільйони. А скільки корисного для футболу, для дітей могла зробити федерація за ці гроші", - розповідає "Плюс Спорту" екс-арбітр ФІФА, професор Мирослав Ступар.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме