Главная Украинские Общие новости Відповідь Комітету етики ФФУ на запит "Профутболу" (+Фото)
^

Відповідь Комітету етики ФФУ на запит "Профутболу" (+Фото)

1185
Відповідь Комітету етики ФФУ на запит "Профутболу" (+Фото)
Фото - prosport-ru.tsn.ua

Від комітету з етики та чесної гри ФФУ до ПРОФУТБОЛу прийшла відповідь на наш запит. Ми попросили цей комітет дати оцінку поведінці Лучі Лучіано у фільмі ЗОЛОТИЙ СВИСТОК. Нагадаю, там керівник арбітрів України у розмові з колишнім асистентом арбітра Ігорем Маковеєм обіцяє тому сексуальну наругу з боку куратора арбітрів України – П’єрлуїджі Колліни і відкрито називає Маковея – мудаком.

З відповіді я зрозумів, що голова цього комітету – Ігор Кочетов і його колеги заохочують Лучіано Лучі та його братів по духу продовжувати в тому ж стилі!?!

Хочеш обкласти людину матюччями? Роби це сміливо і впевнено, тобі за це нічого не буде! Бо все пов’язано, схоплено і порішано! Ти можеш робити це в приміщенні Будинку Футболу, у свій робочий час (діалог Лучі і Маковея був у вівторок вранці, коли Лучі розписував арбітрів на черговий тур чемпіонатів). Хочеш вдарити людину, вчинити над нею розправу? Знай, тебе виправдають, і просто за це не хвилюйся!

Відповідь Комітету етики ФФУ на запит "Профутболу" (+Фото) - изображение 1

А надокучливим журналістам розкажуть про фахові стандарти, Раду Європи та закличуть їх не ставати на шлях обману та маніпуліцій, заради отримання результату!

Ми ж бо знаємо, в комітеті арбітрів, у компанії УФІ, у самій ФФУ, та найчеснішому комітеті України із назвою "Комітет з етики та чесної гри" немає жодних маніпуляцій та обману! Перевірено циклом програм "Гра без правил" та фільмом "ЗОЛОТИЙ СВИСТОК".

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: Футбол 24

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения