FootBoom ⚽ Украинские Общие новости Ярмоленко та Гармаш передали 174 500 гривень на допомогу дітям
^

Ярмоленко та Гармаш передали 174 500 гривень на допомогу дітям

947
Ярмоленко та Гармаш передали 174 500 гривень на допомогу дітям

Проект «Друге дихання» - допомога дитячій реанімації НСДЛ "ОХМАТДИТ" зібрав 258117 грн. під час благодійного марафону NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2016.

Зіркові телеведучі каналу 1+1 Марічка Падалко, Марина Леончук, Анатолій Анатоліч, Наталка Щука, Олександра Лобода, Ігор Циганик, Ахтем Сеітаблаєв, шоумен і актор Геннадій Попенко, поет і спортивний коментатор Дмитро Лазуткін долучились до благодійного марафону і допомогли нам зібрати кошти на обладнання для штучної вентиляції легень у відділення інтенсивної терапії та реанімації Національної дитячої лікарні "ОХМАТДИТ".

Благодійною метою перейнялись і передали на допомогу дітям 174500 грн. відомі українські футболісти гравці Київського «Динамо» та Збірної України Андрій Ярмоленко і Денис Гармаш.

«Друге дихання» наближає медичну допомогу в дитячих реанімаціях до світових стандартів. Це означає не тільки врятовані життя діток з важкими травмами чи вродженими патологіями, це якість їхнього подальшого життя й розвитку. Миттєве підключення до апарату штучної вентиляції легень дитини у важких станах дозволяє запобігти важких ментальних і неврологічних порушень, глибокої інвалідності дітей, котрим довелось опинитись між життям і смертю.

Відділення реанімації та інтенсивної терапії лікарні ОХМАТДИТ приймає в рік 700 дітей з різними важкими патологіями і травмами. Тут буквально витягали з того світу дітей, постраждалих у ДТП, від отруєнь та опіків. За стандартами у такому відділенні має бути 20 апаратів штучної вентиляції легень. А в нашому відділенні їх лише 15.

Завдяки благодійному марафону і зірковим марафонцям у відділенні з’явиться ще один робочий високотехнологічний апарат ШВЛ.

Благодійна складова KyivHalfMarathon – це змагання серед благодійних організацій, задачі якого - зібрати кошти для реалізації тих чи інших гуманітарних проектів та привернути увагу суспільства до конкретної проблеми. У благодійному марафоні 2016 року брали участь 10 благодійних фондів.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения