Ярмоленко та Гармаш передали 174 500 гривень на допомогу дітям
^

Ярмоленко та Гармаш передали 174 500 гривень на допомогу дітям

582
Ярмоленко та Гармаш передали 174 500 гривень на допомогу дітям

Проект «Друге дихання» - допомога дитячій реанімації НСДЛ "ОХМАТДИТ" зібрав 258117 грн. під час благодійного марафону NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2016.

Зіркові телеведучі каналу 1+1 Марічка Падалко, Марина Леончук, Анатолій Анатоліч, Наталка Щука, Олександра Лобода, Ігор Циганик, Ахтем Сеітаблаєв, шоумен і актор Геннадій Попенко, поет і спортивний коментатор Дмитро Лазуткін долучились до благодійного марафону і допомогли нам зібрати кошти на обладнання для штучної вентиляції легень у відділення інтенсивної терапії та реанімації Національної дитячої лікарні "ОХМАТДИТ".

Благодійною метою перейнялись і передали на допомогу дітям 174500 грн. відомі українські футболісти гравці Київського «Динамо» та Збірної України Андрій Ярмоленко і Денис Гармаш.

«Друге дихання» наближає медичну допомогу в дитячих реанімаціях до світових стандартів. Це означає не тільки врятовані життя діток з важкими травмами чи вродженими патологіями, це якість їхнього подальшого життя й розвитку. Миттєве підключення до апарату штучної вентиляції легень дитини у важких станах дозволяє запобігти важких ментальних і неврологічних порушень, глибокої інвалідності дітей, котрим довелось опинитись між життям і смертю.

Відділення реанімації та інтенсивної терапії лікарні ОХМАТДИТ приймає в рік 700 дітей з різними важкими патологіями і травмами. Тут буквально витягали з того світу дітей, постраждалих у ДТП, від отруєнь та опіків. За стандартами у такому відділенні має бути 20 апаратів штучної вентиляції легень. А в нашому відділенні їх лише 15.

Завдяки благодійному марафону і зірковим марафонцям у відділенні з’явиться ще один робочий високотехнологічний апарат ШВЛ.

Благодійна складова KyivHalfMarathon – це змагання серед благодійних організацій, задачі якого - зібрати кошти для реалізації тих чи інших гуманітарних проектів та привернути увагу суспільства до конкретної проблеми. У благодійному марафоні 2016 року брали участь 10 благодійних фондів.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме