Главная Украинские Общие новости Ветеранська збірна України готується до світової першості
^

Ветеранська збірна України готується до світової першості

559
Ветеранська збірна України готується до світової першості

Через місяць після закінчення футбольного Євро-2016у Франції, Катар прийматиме світову першість серед ветеранів, де наряду з іншими командами буде представлена і збірна України. Українських зірок до Азії повезе відомий у минулому гравець та тренер київського «Динамо», а нині – керманич ветеранської команди Анатолій Дем’яненко.

В рамках підготовки до мундіалю його збірна вже провела контрольні поєдинки проти команд журналістів та вболівальників з Уельсу. Прес-служба ФФУ вирішила дізнатися більш детально про те, чим живе команда, та завітала до неї в гості.

Свої тренування ветеранська збірна проводить щочетверга на полях Київського національного торгівельно-економічного університету. За словами головного тренера, склад команди постійно видозмінюється, оскільки у кожного з гравців є постійне місце роботи. Крім того, багато футболістів є своєрідними «легіонерами»: живуть в інших містах та тренуються за індивідуальною програмою. Проте у підготовці абсолютно всіх виконавців тренер впевнений: «Усі професіонали своєї справи. За що переживати? - жартома відповідає Анатолій Васильович. - У мене «на олівці» близько 50-60 виконавців, на заздрість іншим тренерам збірних», - продовжує Дем’яненко.

Також головний тренер поділився планами ветеранської збірної щодо найближчих матчів: «Зіграємо у Славутичі та Волновасі, а також візьмемо участь в одному зі столичних турнірів».

Ветеранська збірна України готується до світової першості - изображение 1Ветеранська збірна України готується до світової першості - изображение 2Ветеранська збірна України готується до світової першості - изображение 3Ветеранська збірна України готується до світової першості - изображение 4
Оцените
Поделитесь
Источник: ФФУ

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
05 апреля