ЗМІ: Лужний у "Карпатах" - щось накшталт спортивного директора

ЗМІ: Лужний у "Карпатах" - щось накшталт спортивного директора

186

ЗМІ: Лужний у "Карпатах" - щось накшталт спортивного директора
Фото - dynamo.kiev.ua

Олег Лужний - найголовніший тренер усіх колективів «карпатівського» клубу, у яку входять головні «Карпати», молодіжна команда та U-19. Про це повідомляє "Спортивка".

Це щось схоже на посаду спортивного директора, але, як пояснили джерела "Спортивки", важливіше і вагоміше, оскільки Олег Романович куруватиме роботу інших наставників (раптово «реанімованого» Володимира Безуб’яка – головна команда, Андрія Тлумака – молодь, Романа Толочка – U-19).

Як на практиці виглядатиме взаємодія найголовнішого з головними і старшими тренерами – наразі сказати складно. Проте упродовж другої частини сезону Лужний вникатиме у суть справи, детально знайомитиметься з можливостями футболістів «Карпат», вивчатиме потребу колективу у нових гравцях і напрямках селекційної роботи. Усе для того, аби влітку надати власну концепцію розвитку команди під конкретні завдання у найближчій перспективі.

Словом, про потрапляння у Лігу Європи вже і негайно мова не йде. Але в подальшому питання єврокубків стане одним з найактуальніших для «зелено-білих». Принаймні Петро Димінський дуже цього хоче.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 6
 • Марче!!! Який в тебе буде комент?

  0+ 0- 0
  +-
  pochti-bashkir
 • Ответ на сообщение pochti-bashkir -

  Марче!!! Який в тебе буде комент?

  Комент в мене такий. В Карпатах все вирішує одна людина і ця людина не Лужний, хоч яку посаду біля його прізвища не припиши. Всі ці повноваження в львіському клубі - фількіна грамота, якщо немає найважливішого: довіри і особистої симпатії Димінського.

  Думаю, що призначення Лужного на таку посаду - меседж про те, що перемовини щодо продажу Карпат тривають і ще нічого не вирішено остаточно.

  0+ 0- 0
  +-
  Марче
 • Так і я ж про то...

  0+ 0- 0
  +-
  pochti-bashkir
 • все буде добре-

  -

  але не завтра

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • Ну і по назві статті, то Лужний швидше "хтось", а не "щось" )

  0+ 0- 0
  +-
  Марче
 • Ответ на сообщение ДЗЕНЯ -

  все буде добре-

  -

  але не завтра

  И не у нас? )

  0+ 0- 0
  +-
  Novak
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров