"Ворскла" вийшла з відпустки

"Ворскла" вийшла з відпустки

114
"Ворскла" вийшла з відпустки
vorskla.com.ua

38 календарних днів тривав зимовий відпочинок футболістів «Ворскли» цього сезону. Майже переконані, що за цей час ворскляни встигли вдосталь натішитися приємними моментами: в родинному колі, на гарячому піску, за щедрим новорічним столом, зустрічами зі старими друзями.

Офіційно перше загальне зібрання команди в 2016-му було призначено на 15:00, та одноклубники почали звідусюди з’їжджатися набагато раніше, радо вітаючи один одного з минулими святами й не приховуючи щирих емоцій від зустрічі. Головний тренер команди Василь Сачко, проходячи коридором в напрямку до свого робочого кабінету, з кожним привітався й по-батьківськи поплескав по плечу. Згодом в прес-центрі відбулося робоче зібрання, в якому взяли участь президент клубу Роман Черняк, генеральний директор Дмитро Яворський, головний тренер Василь Сачко зі своїми помічниками та всі футболісти. Про що говорили, залишилося за закритими дверима, але судячи з оплесків наприкінці зустрічі, рік має бути щедрим на яскраві події, емоції, левова частина яких буде подарована вельмишановним уболівальникам «Ворскли».

Перше втягуюче тренування в новому році розпочалося із кросу на бігових доріжках стадіону, а продовжилося ритмічними вправами у фітнес-клубі. Робота закипіла!

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров