Главная Украинские Общие новости Команда Київської області виграла турнір пам’яті першого арбітра ФІФА Миколи Балакіна (+Фото)
^

Команда Київської області виграла турнір пам’яті першого арбітра ФІФА Миколи Балакіна (+Фото)

696
Команда Київської області виграла турнір пам’яті першого арбітра ФІФА Миколи Балакіна (+Фото)
Фото - ffu.org.ua

У понеділок, 7 грудня, у Києві пройшов 21-й турнір з міні-футболу серед арбітрів регіональних федерацій пам’яті арбітра ФІФА Миколи Балакіна.

У змаганнях арбітрів, які щорічно проводяться під егідою ФФУ, взяли участь команди одинадцяти регіональних федерацій футболу. Зокрема, свою майстерність гри у міні футбол на наших майданчиках показали арбітри змагань професіональних команд з футболу та арбітри професіональних команд з міні-футболу комітетів арбітрів Дніпропетровської, Харківської, Одеської, Київської, Львівської, Чернівецької, Донецької, Сумської областей, об’єднані команди Вінницької/Житомирської, Чернігівської/Черкаської федерацій футболу, а також комітет арбітрів міста Києва.

У першому етапі всі колективи арбітрів було розподілено на три відбіркових групи – квартети «А» та «Б», а також група «В», у якій змагалися три команди. Цікаво, що представників Донеччини через кадровий дефіцит на цьому турнірі поповнили арбітри ДЮФЛ, а минулорічний тріумфатор – команда Одеської області – не зуміла навіть пробитися до півфінальної стадії.

Переможці першого раунду, а також краща команда, яка посіла друге місце у своїй групі, склали півфінальні пари. Збірна команда Житомирської та Вінницької областей не залишила шансів конкурентам у групі «А», здобувши максимум очок та ставши єдиною командою, що не зазнала гіркоти пропущених м’ячів на груповому етапі. Команди Київської та Чернігівської/Черкаської областей, відповідно, стали переможцями своїх груп. Четвірку найкращих колективів доповнили арбітри зі столиці України, що зайняли друге місце у квартеті «Б».

Долю переможця півфінального поєдинку між об’єднаними командами Вінницької/Житомирської та Чернігівської/Черкаської областей вирішила серія післяматчевих пенальті. Зустріч завершилася результативною нічиєю 1:1, а вдача у футбольній лотереї посміхнулася арбітрам з Чернігівської/Черкаської областей. У другому півфіналі точилася безкомпромісна боротьба між представниками футбольної Феміди Київської області та міста Києва. Якщо перша половина гри так і не виявила сильнішого, то після перерви глядачі побачили одразу п’ять результативних атак – 4:1 на користь команди Київської області.

У грі за третє місце збірна команда Вінниця/Житомир несподівано легко розібралася з деморалізованими арбітрами із Києва – 4:0. У фінальній грі зустрілися команди Чернігівської/Черкаської областей та Київської області, яка минулого року завоювала срібні нагороди турніру. Жага до перемоги та краща майстерність колективу з Київської області принесла довгоочікувану перемогу арбітрам зі столичного регіону – 5:1.

За підсумками турніру, виконавчий директор ФФУ Володимир Генінсон, Делегат ФФУ і арбітр національної категорії Олександр Балакін та голова Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі нагородили гравців та представників команд-учасниць почесними призами у наступних номінаціях:

кращий воротарОлександр Шандор (Львівська обл.);

кращий захисникМикола Балакін (Київська обл.);

кращий нападник Сергій Скрипак (Київська обл.);

кращий бомбардирРуслан Єрмоленко (Чернігівська/Черкаська обл.);

кращий гравець Владислав Сухомлінов (м. Київ);

кращий тренерОлег Зубарев (Донецька обл.);

Команда Київської області виграла турнір пам’яті першого арбітра ФІФА Миколи Балакіна (+Фото) - изображение 1Команда Київської області виграла турнір пам’яті першого арбітра ФІФА Миколи Балакіна (+Фото) - изображение 2Команда Київської області виграла турнір пам’яті першого арбітра ФІФА Миколи Балакіна (+Фото) - изображение 3Команда Київської області виграла турнір пам’яті першого арбітра ФІФА Миколи Балакіна (+Фото) - изображение 4Команда Київської області виграла турнір пам’яті першого арбітра ФІФА Миколи Балакіна (+Фото) - изображение 5Команда Київської області виграла турнір пам’яті першого арбітра ФІФА Миколи Балакіна (+Фото) - изображение 6
Оцените
Поделитесь
Перейти ко всем статьям

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме