FootBoom ⚽ Украинские Общие новости Роман Зуб: "В матчі з "Олімпіком" (U-21) було бажання увести свою команду з поля"
^

Роман Зуб: "В матчі з "Олімпіком" (U-21) було бажання увести свою команду з поля"

678

Роман Зуб: "В матчі з "Олімпіком" (U-21) було бажання увести свою команду з поля"
Фото - ru.forwallpaper.com

Головний тренер «Карпат» (U-21) Роман Зуб в інтерв’ю програмі «Профутбол» прокоментував скандальну зустріч з «Олімпіком» (U-21), кінцівка якої видалась дуже. дивним

«Звичайно, шо це видно. Такого в житті я ще не бачив. Дуже важко навіть слово підібрати до того бєзпрєдєла, що був. Посадіть тренерів і нехай вони скажуть свою думку. Не полуфразами, а реально скажуть, шо це була гра на контору.

Один футболіст запитав у тренера по воротарях, шо їм за це буде. Йому відповіли, шо не буде їм за це нічого. То, шо ми говорим, закони приймаємо, я досі не можу зрозуміти. В шо ці хлопці перетворюються? У шо взагалі перетворюється цей футбол. В мене взагалі було бажання увести свою команду з поля. Я не знаю, які були би наслідки, але гадаю, що було би краще.

Ми маємо розвивати футболістів, щоб вони росли і прогресували. Дуже важко сказати, куди вони влізли і чим це їм загрожує. Вони інструмент в чиїхось руках. Але їх туди ніхто не затягував, самі вибрали рішення, вони дорослі люди. Як цей вид спорту називається? Я не бачу необхідності проводити такі чемпіонати, ні U-19, ні U-21», - сказав Зуб.

Читайте также: Донецкий "Олимпик" провел еще один "странный" матч (+Видео)

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения