Главная Украинские Общие новости У "Карпат" - новий спонсор
^

У "Карпат" - новий спонсор

833
У "Карпат" - новий спонсор
Фото - FootBoom.com

«Зелено-білі» продовжують співпрацю з поштово-логістичним оператором «Міст Експрес», лідером кур’єрських послуг на ринку України. У рамках цього партнерства, уже з суботнього матчу, в якому «Карпати» прийматимуть запорізький «Металург», бренд компанії з’явився на ігровій формі основного та молодіжного складу команди. Банери «Міст Експрес» будуть розташовані в зоні головного входу та на полі, а команда «Міст Експрес» щиро вболіватиме за команду «Карпат» під час матчу.

Генеральний директор «Міст Експрес» Юрій Авдиш прокоментував продовження співпраці між двома брендами.

«Підтримка ФК «Карпати» повністю відповідає місії та стратегії нашої компанії «Міст Експрес». Ми підтримуємо один з найпопулярніших видів спорту, актуальних та цікавих від давнини до сьогодення, який єднає мільйони людей у всьому світі. Наша діяльність теж об’єднує безліч людей у різних куточках світу та навіть на різних континентах. Отже, обираючи інвестиції у футбол – ми обираємо спонсорство популярного виду спорту, здорового та активного способу життя. А концентруючись на підтримці саме ФК «Карпати» - ми допомагаємо львівській команді, вкладаємо кошти у розвиток львівського регіону та безпосередньо міста Львова. Впевнений, що співробітництво ФК «Карпати» та поштово-логістичного оператора «Міст Експрес» перетвориться на взаємовигідну співпрацю відомого українського футбольного бренду та поштово-логістичної компанії, яка призведе лише до перемог та успіхів. Ми щиро бажаємо ФК «Карпати» вдалих матчів та перемог, а нам всім – успішної, плідної та продуктивної співпраці».

ДОВІДКА

Компанія «Торговий Дім «Міст Експрес» (www.meest-express.com.ua) в Україні представляє інтереси міжнародної корпорації «Meest Corporation Inc.» та входить в одну з найбільших в Україні фінансово-промислову групу «Росан».

Успіх компанії «Торговий Дім «Міст Експрес» на вітчизняному ринку пов'язаний з 20 річним досвідом роботи на міжнародних поштових ринках Європи, Канади, США та Австралії її материнської компанії.

Лідерство на ринку кур’єрських послуг України компанії «Торговий Дім «Міст Експрес» зумовлене командою відповідальних менеджерів, які розуміють зростаючі потреби клієнтів, усвідомлюють важливість забезпечення надійних та ефективних послуг кожному клієнту та партнеру компанії.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения